Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fakt lol, dx11 sem videl, ten kdo neni DS maniak rozdil proste nepozná.... jinak stále klasika, 16:9 nic jinyho zvolit nemožno a čus, sileny ovladani atd... proste Dark Kotouls 2.1 , takze 10/10 samosebou...
  • Todle me nebaví. Nejsem určitě sám, ale tydle ty rozmary, kdy chteji zas jen vydelat, to je lenost ! Radši kdyby se dali do trojky a ne tisickrat upravovat uzavreny dil. Dobre dlc jeste s nesu, ale koupit ho samostatne a ne todle ! Ach *7*
  • Jestli máte bordel ve verzích, tak koukněte sem http://darksouls2.wiki.fextralife.com/file/view/SotFS_details.jpg
  • Black_Hand
    to ze je to 60fps trailer je sice pekne, ale rezie? vazne? komicky strihane a ze vseho nejpitomejsi je audio stopa.
    • PreidaQ
      Máš pravdu. Ale jsou to přece Dark Souls, o nich se nesmí nikdy říct nic špatného.
    • RazorProduction
      Este prehlas ze dokazes urobit lepsie *15*
  • DX 11 verze vypada lepe, ale ne zas tak o hodne. Spis je zajimavjejsi nove rozmisteni nepratel, ono když místo bezneho nepritele tam je třeba drak, tak to člověka vyvede z rovnováhy. Zatím mi to prislo ze jde o takovou ještě vic tezsi verzi DS2. kazdopadne si to ted rad zahraju, u puvodni verze me nejvic otrávilo ze chvili po vydani oznamily tri velka DLC, takze jsem cekal az na komplet verzi, v te puvodni jsme odehral sotva polovinu hry.
    • To rozmisten az tak zajimave neni.
      Nemam to koupene jen jsem cet fora a misto 1ogra tam mas 10 kostlivcu , apod. nesmyslne rozmisteni.
      Misto 1 silneho tam mas 10 slabsich.
      Pisi,ze stara verze ma lepsi a logictejsi rozmisteni.
      • místo cteni si to zahraj, uvidíš sam. Spis mi to prijde tak ze v nejake lokaci tam jsou nepratele co tam byli plus k nim třeba ještě ogr nebo drak..plus k tomu ti Pursuer neda pokoj celou hru..
  • Dvojka Dark Souls už mě teda vůbec nebavila, celej ten fantasy bordel mi vůbec nesedl. I ti bossové už mi tam ani moc nedávaly smysl.

    Bloodborne (10/10) to naštěstí zase vrátil do starých kolejí.
    • TheGGG
      kdo konkrétně ti nedával smysl (jen tak ze zájmu)? Mě štvali jen ti přemalovaná ala modrej smelter demon
      Jinak BB je Top, to je asný
      • škoda, že tak top hra vyšla na tak bottom plaformě, hodit to na pořádný PC, ve 4k, 60fps, s normální pamětí co zkrátí ty hrozný loadingy, konfigurovatelným ovládáním a mody, mohla být ještě o třídu, ne li o dvě, výše
    • Bloodborne tu dostalo 9/10
      • del0
        On to nemyslel jako hodnocení, ale že na 10 minut hraní připadá 10 minut loadingu.
  • RazorProduction
    *11* *1* *2* *7* *15* *3* Som trochu z toho debil, takže pokiaľ vlastním už Dark Souls 2 bez tých troch DLC, musím si kupovať Scholar of the First Sin, alebo len Koupit Upgrade to DARK SOULS II: Scholar of the First Sin? Mám v tom trochu zmätok. *4* *6* *5* *16* *10*
    • upgrade...alebo si stiahnes nejaky warez upgrade
      • ak nejaky upgrade vobec existuje..
        • RazorProduction
          http://store.steampowered.com/app/335300/
  • Žebrákův Bloodborne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit