Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V OMDU byste si měli připlatit jen, pokud budete chtít dosáhnout na artefakty bez úsilí, Vývojáři slibují, že nebude potřeba platit, vše postupně získáte poctivým hraním hry. Viz: http://omd.kekel.cz/info-o-orcs-must-die-unchained/
  • MickeyMutant
    A sakra! No aspoň dvě super hry už tu zůstanou, když se to teď rozhodli pohřbít.
  • Chudaci orci..
  • nejlepsi je jak je ta reklama zarazena mezi ostatni clanky, krome jmena autora se to ani neda identifikovat jako inzerce *1*
    • Popravdě řečeno je mi tato článková reklama příjemnější než ta agresivní blikající mnohdy i křičící, nebo ta ve videích. Je to označeno jako inzerce a navíc to má většinou i nějaký blbý nadpis, takže je zřejmé, že to není běžný článek.
  • Reklama na ten Poker je HNUS
  • nezlobte se na mě, ale lákat na stránkách kam chodí hromady dětí na online hazard, to je ale opravdu debilní nápad
    • Také jsem to chtěl napsat, navíc to tu není poprvé a i před tím to bylo většinou kritizováno. A uplně nejlepší je ta zakázaná diskuze u daného článku.
      • Hanzales
        Však to probereme tady ;o) Také bych rád alespoň pomyslně pozvedl prst. Reklama ve videích byla asi málo. Navíc obsah je možná pravdivý, ale řekl bych (obvzláště na herním serveru) myslím dosti nevhodný. Vím, že si reklamu nemůžete zrovna vybírat, ale taky by jste mohli občas říct "NE!" sorry fellas, tohle pro ty děti není zrovna nejvhodnější reklama, která navíc velmi zvláštní formou láká hráče her k hraní tak trochu jiné hry za vidinou případného výdělku. Neříkám, že je Poker zlo, naopak, jen to sem cpát ještě v takové formě je tak trošku jako pěst na oko.
        • Jack1947
          Predne by deti tu nemeli moc byt... pokud ano tak urcite ne predskolni ( lezou sem snad?) meli by se ucit uz od ranneho veku ze zivot neni jen to co se uci ve skolach.copak nemaji TV atp... tam tech reklam je fura taky a nikdo s tim nic nedela. Kazdopadne by se mohla ta Iznerce trosku omezit.
          • kickasl
            TV je ale cenzurovana. Reklamu na hazard jsem tam snad jeste nevidel(nebo si ji uz nepamatuji) a i treba takova sprosta slova(ktera jsou naopak ve skole naprosto bezna) se taky bezne neobjevuji.
            • Jack1947
              POKER ? Obcas tam byva, to neni Hazard ne nebo se bavime o necem jinem? *7*
      • sleepless
        Diskuse je u článku zakázaná, protože se jedná o článek komerční čili inzerci (jak je také řádně uvedeno) - u takových je diskuse vypnutá automaticky.
    • ted sem to chtel napsat. Co tady bude priste? ze je vlastne v pohode hrat automaty? fascinuje me ze ten co ma na starosti zdejsi reklamu nema trochu soudnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit