Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na druhou stranu to není až tak špatný krok od EA. Vemte si, že pokud hráčům dají k předobjednávkám něco navíc, pak také více lidí si předobjedná za počáteční cenu. Určitě jim je jasné, že ti co si nepředobjednávali a přesto hru chtějí si počkají třeba až klesne cena - to už ovšem nebude tak skvělé pro samotné EA :) Jestliže ty extra zbraně a spol. budou fungovat formou nějakého klíče pak nejspíš budou mít smůlu i majitelé pirátských kopií (i když já si myslim, že to až takový problém nebude :) ).
    Každopádně já si asi Bf3 předobjednám, protože za ty peníze to nebude nic hrozného :)
    • Nebo třeba ani ne tak na slevy jako na recenze a první ohlasy...
      • Pokud vím má vyjít jakési demo či dema (minimálně na multiplayer) a z nich si každý udělá dost dobrý obrázek :) Přece jen B3 si mnozí z nás kupují kvůli MP ne kvůli Singlu, který je dnes stejně ve většině akčních her stejný (myslím tím téma) :) . Zároveň už i z trailerů se mi zdá, že to nebude nic, co by propadlo a pokud vím nedávno dostal B3 jakousi cenu z E3 za nej akční hru na té výstavě :)
        • No tak hlavně aby vyšlo dostatečně brzy před uzavřením předobjednávek, což bohužel není vždy pravidlem.
    • Ono, ani nevidím rozdíl v tom, jestli si hru předobjednáte a nebo koupíte těsně po vydání. Ti co o tu hru opravdu stojí, tak ti si ji zkrátka předobjednají s těmi bonusy ...
      Tady jde zkrátka jen o to, že někteří si prostě počkají na ty slevy a další kraviny :)
      • bonusy?
        to ako by som ti povedal ze ked si predobjednas auto dostanes ako bonus 4 kolesa.
        • Oni to označují jako bonusy ... samozřejmě to jsou věci, které jsou vyjmuty ze základní verze hry, ale na druhou stranu ty tzv. bonusy dají těm co si to předobjednají.
          Nepochybně pak vyjdou další DLC s novým obsahem (spíše se asi jenom tak tvářícím), ale tak to zkrátka je. V tom případě je asi vážně lepší si předobjednat a mít většinu než čekat a mít jen něco (a potom dokupovat). Já DLC do her nekupuji, proto přiznávám, že proti těm věcem pro předobjednávky nic nemám :) . Ovšem proti politice EA a mnoha dalších vývojářů (třeba 2K a spol) ano :) !
          • ked mali kampan ze k predobjednavke dostanu hraci zadarmo old mapy dlc ako karkand atd tak tnikto nebol proti.

            no teraz z povodnej hry odoberu zbrane ktore pridaju do DLC balicku?

            vidis ten rozdiel.

            ja som zrusil predobjednavku este skor. videl som MP gameplay zabery a dost ma to odradilo. vypadalo to ako bad company a nie battlefield. pockam si na betu, vyskusam a ak ma presvedci kupujem.
            • Asi tak. A´T si to každý zkusí :) .

              Mě osobně Bad Company 2 nevadil. Byl sice akčnější ale to ničitelné prostředí mě nadchlo a musim říct, že je to moje hra akční hra č.1 - zbraně, vozidla a prostředí, které se mění během bitvy ... to mi stačí :)
  • sucasne DLC funguju tak ze nieco odtrhnu z hotovej hry a snazia sa na tom extra zarobit.
    zaujimave ze to neavizovali na E3 ale az po. ak im toto prejde tak sa da ocakvat podobny scenar ako call of shitty. za take nieco ja nezaplatim.
  • tak bych jim nasral do ksichtu smejdum at si to predobednaj a neserou me.
    • přesne TAK! A pak budete knučet že to do vás budem sypat pořadnejma šplíchačka a vy budete mit hovnno *1* *12*
  • Jen pro pořádek, ty zbraně budou exkluzivní i v mulťáku? Pokud ano, tak tu histerii naprosto chápu a rád bych viděl ten mozek, co něco podobnýho u áčkovýho titulu vymyslel...
    • Suri, ty zbraně jsou pro MP. Budou odemčeny hned a nemusíš na ně pracně sbírat body a lézt po tom "žebřícku" lvlů či bodů. Prostě ty budeš mít např M60od začátku, ostatní si jí musí vystřílet. Tak to bylo v Medal of Honor i BC2 a nikdo nefňukal (teď tím nemyslím tebe).
    • Důvod ? udělali tohle i u Bad Company 2, kde byly od začátku odemčeny taky zbraně a nikdo proti tomu nic neříkal a teď anjednou ano ? zbytečný protest proti nečemu, co už tu bylo několikrát ...
    • Pokud to ovšem nevymyslela kravata.
  • Proc blbost?dyt si kazdej muze predobjednat ne?kazdej ma na vyber... *5*
    • nevidis o co ide. hra este nevysla a uz robia exkluzivity a dlc a hovadiny. len aby zarobili o par dollarov viac. co EA tymto robi ? pridava nejake veci k dlc ... nie , odobera z plnej hry aby to mohli davat zvlast. je to chrapunstvo , hlavne kvoli tomu ze EA nema s vyvojom hry nic spolocne a tymito hlupimi tahmi robia battlefieldu a Dice zle meno. padaju na uroven call of duty
      • Ale o to prece jde....Je to jen busines.Nic vic nic min..Je to firma a ta potrebuje prachy a je ji jedno co sikdo mysli jen busines.Vzdyt si predobjednej hru taky a budes to mit taky...Ja v tom problem nevidim..Jak rikam jde jen a ciste o prachy... *3*
  • Tak nefér to je, ale těžko se asi proti tomu něco zmůže, přece jen tady jde o velký prachy... byznys je byznys
    • omyl.
      toto iste malo EA v umysle aj s Bad Company 1.
      Reddit rozbehol rovnaky protest ako teraz a EA cuvlo.
      • +
        v tom clanku chyba podstatna informacia ze ten protest je spojeny s rusenim predobjednavok.
  • Dávat zbraně těm, co si hru předobjednají a zvýhodňovat je, je blsto, ale ty mapy bych klidně nechal. A místo zbraní třeba nějaký camo na zbraně =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit