Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako dlc dobrý, ale přesto bych raději viděl nějaký větší datadisk :-). Každopádně Bethesdě patří všechna čest - btw už se těším na TES V: Skyrim :-D
    • oin.odin
      ehm ... Bethesda na tuto hru max nalepila nálepku so svojim logom ... ja viem ja viem dodali engine a asi aj väčšinu vývojárskych serepetišiek ale ... ale za to ako je ta hra dobra vďačíme skôr ľudkom z obsidian entertainment (čo sú ak sa dobre pamätám pozostatky pôvodných black isle)
  • oin.odin
    no a kedy uvedú toto dlc ??? http://bit.ly/osZeEV
  • MrSanta
    Super. GOTY verze je zase o kousek blíž. Už se docela těším až koupím a na pár měsíců se zase ztratím ve světě Falloutu *4*
  • Nejzabavnejsi mi prislo zatim posledni DLC,ale tohle vypada taky solidne. Jinak CZ verze vsech datadisku(zatim krome prave toho posledniho) uz davno jsou. Neoficialni,ale to jim na kvalite neubira. Fandove Falloutu myslim znaji stranky kde hledat:)
    • Cahir
      Na tu neoficiální češtinu pozor! Já tady rozhodně nechci hanit ničí práci, ale neoficiální čeština je opravdu dost špatná. Hodně často jsou tam naprosté blbosti, fráze, jejichž význam se autorům vůbec nepodařilo vyhmátnout a byly přeloženy otrocky, beze smyslu. Kdo umí alespoň trochu anglicky, zkuste to radši v originále. Ostaním bych doporučil počkat na GOTY.
      • Musím se Tomka a týmu zastat. Chyby tam jsou, ale pracuje/pracovalo se na opravách a i když jsem to s posledními verzemi nehrál, věřím, že je to čím dál lepší, a to v dobrém slova smyslu. Čeština pro první DLC byla v době vydání spíše takovou alfou, ale chybami se člověk učí, ne? *4*
        A co se Cenegy týče, tak to škoda mluvit a někdy i psát *2* Fallout 3 GOTY měl snad Starforce a trvalo jim to dlooouuuuuuuuuuho a nakonec cenu drželi vysoko a pak to myslím stáhli z prodeje.
  • jestli ňáká goty verze na pc vůbec vyjde
    • Cahir
      To je jisté. Přeložena budou i všechna DLC.
  • Cahir
    Yes!
  • Jupí ještě si počám na cz a pak zapařim nějakou tu goty verzi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit