Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ehm upustim svuj zblebt do mlynku...

    imho az mooc stejny jako dvojka a jak se mi to lidibilo v sc2 tak se mi to nelibi u D3 :( v tomhle duchu by byl naadhernej remake, ale todle jak graficky, tak efektove podle me ani neni blizzard :( hratelnost zminovat nebudu bo sem nehral a navic u blizzardu verim ze to snad nezkazi, ale z celeho videa jedine co me zaujalo bylo logo :/ takhle by to nemelo bejt :( moje stara dobra firma kdyz uvedla video tak sem brecel, slintal a klepal se a ne preskakoval pasaze od pulky a rikal si hmmm tak todle bude diablo 3
  • zase ti důležití si stěžujou... přitom je to uplně stejny. stejna akce, stejně přehnany kouzla, stejně naloženy zvuky, stejně design krajiny. prostě je to uplně to samy. Těšim se!! (to neni ironie)
  • asi si to nezahraju na radeonu x850XT PE že? *9*
  • No nevim. Když vidím poslední počiny v oblasti her, tak mám pocit že už jsem asi to nejlepší zažil. Nebo jsem na to moc starej :-(
    • nevím kolik ti je, mě 30 a nic zatim nepřekonalo Dune 2 :) asi je to umocněním vzpomínkama na bezstarostné dětství...
  • proč zase oživují tak starou a dobrou hru? to nedopadne dobře...
  • Já osobně hru bud uhrát pouze v případě, že jedna z hratelnýc postav bude paladin/knight. A jelikož se o něm nikde jako o hratelné postavě nemluví, nebudu tedy nejspíš Diablo 3 hrát vůbec. Ostatně nedat do pokračování jednu z nejhranějších postav z dvojky je dost zajímavý počin. hra plná inovací, která se zatím tváří tak, že jediná inovace je absence lahviček v opasku so zrovna tuto inovaci (absence paladina) nezaslouží.....
    • Bohuzel paladin nebyl nejhratelnejsi, protoze by byl nejak super, ale proto, ze by tak hammerdin byl tak imba...
      • Nebyl imba, jen OP a pro lamy.
        • podle statistik, ktere kdysi byly na nettu dostupné za něj hrálo nejvíc lidí, je mi jedno že se vám třeba zdál moc imba a ja nevim co ještě, jde o to, že to byla prakticky nejoblíbenější postava. Vzhledem k tomu že se bavíme o Diablu 3, mohli jednu z nejoblíbenějších postav ve hře nechat a upravit ji tak, aby už nebyl tak imba a OP a ja nevím co ještě, ale normálně hratelná.
          • No však řikám, hral se nejvíc, bo byl noob-friendly. To snad i necro summoner byl těžší.
          • na barbara nemá
  • video se screenshoty z bety, ti co psali, že D3 hrát nebudou se koukat nemusí, už máte rozhodnuto http://www.youtube.com/watch?v=GecpBt58tL0&feature=player_embedded#at=68
  • Hrál jsem Diablo I + II + LoD a s největší pravděpodobností budu hrát i Diablo III, ale to se ještě uvidí, neboť posuzovat hru (jak to tu spousta "dětí" dělá) podle nějakýho videa mizerný kvality a ještě ne z finální verze stejně nemá cenu.
    • A proč bych nemohl hodnotit něco co se už hodnotit dá? Nehodnotím hratelnost, ale hodnotím art styl a design, i kdyby na hře sebevíc pracovali do vydání, ten se prostě nezmění a nevidím důvod, proč bych ho nemohl zhodnotit už teď když mám oči. Zahraju si to, ale už to pro mě není diablo, ale warcraft RPG.
  • Lawliet
    ten poslední char...to byl wizard,..mage.. chlap ?
    • kazde povolani je k dispozici v muzskem, zenskem a muzozenskem provedeni.
    • pořadí postav ve videu je následující: Barbar, Witch Doctor, Wizard, Demon Hunter a Monk dále pak spolupráce více postav.
  • Diablo 3 bude super, pěkně barevný a atmosféra bude hustá. To si kupuju.
    • koupis si hru ktera je hezka graficky ale mozna hratelna k nicemu? .... hold mame dost penez na vyhazovani za kraviny :-). opet se mozna potvrdi trend z dnesni doby.. namakan grafika a hra jako takova nanic.... no diablo 3 si nezahraju...
      • Grafika neni nijak vymakaná, ani přelomová, je pěkná a hratelnost je bude perfektní.
        Všichni whinujou kvůli skill pointům a statům. Vzhledem k tomu, že všichni měli na všechny buildy pomalu stejný staty - stejná str na eq, dex na block, do energy ani bod, krom jednoho nebo dbou buildů ..
        Stejně tak real money AH, vždyť nikdo nemusíte nakupovat za real money, nakupujte si za goldy. Stejně se vždycky obchodovalo na d2jsp, takhle aspoň nikdo někoho nepodělá .. resp. alespoň minimálně.
        • Napchaj tam trocha viac anglickych slovicok, nech si viac cool. Degen.
          • Tak čapni slovník a přelouskej si to, degen.
        • To jsou argumenty, všichni měli stejný buildy a pomalu stejný staty, máš na to nějakou statistiku? A i kdyby to tak bylo, tak to neni argument pro odstranění manuální možnosti si staty rozdělovat podle svého, kdyby to tak nechali tak to nikoho nepoškodí, ten kdo chce experimentovat nebo si to rozhodit jak chce by měl pořád tu možnost a ti co pojedou striktně podle nějakých buildů škodný nebudou, jen jim 2s zabere to naklikání bodů. Jenže tenhle automatický proces poškozuje ty, kteří podle žádných buildů nejedou a chtějí si to rozdělit jak zrovna chtěj. Blizz to tam hádám dal, aby mladší hráčská obec moc nekřičela, že něco pokazili nebo by nedej bože museli u toho rozdělování moc myslet. Další možnost je, že chtěli ušetřit čas a neřešit problémy spojený s tím, kdyby volba byla manuální a ne automatická, to by pak D3 mohlo vyjít taky za dalších 10 let.

          "whinujou" *11*
          • Ty tupej retarde, já ani jednou nenapsal, že všichni měli stejný buildy, nauč se číst ty chodící reklamo na demenci. Statistiku? Na co? Hráls to někdy? Očividně ne-e ..
            V D2 byl problém, že když začal někdo novej a blbě si to rozdělil, bo to neznal, tak měl ofc vysranej char, chápeme?
            Nevim co maj všichni za orgasmus z rozdělování statů ..
            • Už ti nerozumim ani slovo, zkus být trochu méně cool a piš hlavně česky.
            • Těm wannabe individualistům jako ty, right ! Wait, wut!?
            • Asi jsem to nehrál tak moc jako ty, jelikož tobě už koukám totálně hráblo, mě to naštěstí teprve někdy v budoucnu čeká. Jedinej orgasmus se dal hádám pozorovat u tebe při psaní toho komentáře *3*

              Pověz mi ty rozumbrado co je komu do toho jak jsem si rozdělil staty a jestli jsem to pos*al? Blizzardům to snad může bejt šumák a nestojim o to aby mě chránil před mým rozhodnutím vrazit někam body, ať vydaj manual kde dětem a troubům tvýho kalibru napíšou jak maji staty rozdělovat aby pak nebrečeli, že něco pokazili, ale proboha, těm ostatním ať nechají možnost si o tom rozhodnout.
      • Nezapomínej, že to dělá blizzard. nepodcenuj je. je to jejich miminko, oni si to vypiplaj... ;)
      • jenom dobře, nikomu to vadit nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit