Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • posledního "šerloka" jsem na popud recenze koupil a obětoval mu cca 4h života. A už se k němu nevrátím. Prostě mne to nebaví. Hra vás vede za ručičku a vy jen otrvaně pendlujete mezi několika málo lokacemi, kde klikáte na věci na které klikat lze. Ano, grafika a atmosféra fajn, ale bylo to na mne moc komorní a v podstatě mne nic nemotivovalo hrát dál. Byl to omyl.
    • frantisek_nejezchleba
      osobně mi právě tohle imponovalo. Ale to je de facto definice všech adventur – pendluje se a kliká se na to, na co klikat lze. *4* Škoda, že si tomu věnoval jen 4 hodiny. Dohrál si aspoň ten první případ?
  • Poslední díl byl vynikající. První herní Sherlock, který mě chytl od A-Z. Bude-li se tento díl třeba jen blížit, rád si ho zahraju.
  • Sherlock je nicka oproti Geraltovi.
    • A ty si vocas oproti Zemanovi :D to je jako říct, že Černovous je nicka oproti Guybrush Treepwoodovi :D Nebo Shaq O'Neil je nicka oproti Bugs Bunnymu :D
    • Sorry, ale Sherlock není nick(em) Geralta. Není to ani stejný sport.
      • Je to stejný sport. Geralt je největší detektiv v historii videoher. To co dokázal ve Stopaři 3 je prostě fascinující.
    • dekujeme odejdete
    • frantisek_nejezchleba
      lolec.
  • frantisek_nejezchleba
    předchozí díl nastavil laťku vysoko nejen celé herní sérii, ale adventurnímu žánru vůbec. S přihlédnutím k faktu, že Frogwares mají chuť experimentovat s mechanikami série – obrušovat je a vylepšovat – a navíc je každý díl po technické stránce kvalitnější, než ten předchozí, tedy řekl bych, že právě toto bude první „next-genový“ titul, který mě donutí upgradovat stroj. :)
    • Inquisitor
      Souhlas, poslední díl měl opravdu originální způsob vyšetřování, jenom škoda těch častých a dlouhých loadingů. To by mohli trochu poladit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit