Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Nelíbí se vám ta grafika ? Tak si stáhnětě texture pack, např. tenhle http://www.planetminecraft.com/texture_pack/lb-photo-realism-pack-256x256/ a hned se to vyrovná dnešní Ačkové grafice.
    Které hra vám dnes nabídne udělat si vlastní textury ?
    • Jo tenhle texture pack mám, jenže absolutně nevím jak ho do hry vložit... :(
      • Kr.Pa
        je tam i navod napsany
  • to je jak hra z praveku *1*
    • Hele. i ten kdo to hraje musi uznat ze to je vazne hra jak z praveku :D Sak i stary Mario ma lepsi stejnou grafiku a to je o dost starsi nez minecraft ktery je tedka novy :D
      • bobsh
        Tady nejde o to, že by to nebyla pravda, ale že dnešní kiddos-tupci to pokládaj za něco špatnýho
    • Asharak
      Ani se ti nedivím. Vy kromaňonci přece nemáte šanci sestavit krumpáč nebo jiný nástroj, natož pak pec *7*
    • GlaDOS
      to je jak komentář z praveku *1*
  • Creeper v pozadí jak checkuje v 1:40 *1*
  • Vůbec nechápu co na týhle hře všichni vidí
    • A zkousel jsi ji nekdy? Nebo hru odcuzujes jen podle grafiky?
      • podle grafiky takovou kravinu by nehrálo ani retardované dítě to si radší zahraju nej hru na světě battlefield 3
        • bobsh
          to je dobře, nerad bych nedopatřením hrál stejnou hru jako de*il tvýho formátu.
        • To mas pravdu. Ani retardovane dite by to nehralo. Retardovane dite si radsi zahraje battlefield 3. Pro nas ostatni zustane aspon to nejlepsi.
          • fasisticke decko di radsi spat nez prijde maminka a prasti te do oka a ty budes plakat
    • vsechno co chybi v dnesnich hrach
    • Kr.Pa
      Prave ze vsechno, nebot tam jde vsechno delat
      • Zvláštní, že třeba v Second Life jde tohle všechno dělat taky už roky, a s lepšími nástroji a v lepší grafice, a taková hysterie kolem toho není.
        • Kr.Pa
          Co to je ? Neznam tu hru a ani google ji neradi mezi 1. pet odkazu
          • SirArag
            Když do Googlu napíšeš "Second life" tak je to hned druhý odkaz.
            Já takovýmhle hrám ale nikdy na chuť nepřišel. Kolem se motá moc lidí a všechno docela trvá.

            A když už jsme u toho Wurm online znáte? Prý na tom dělal nějakou dobu i Notch.
            Zase ale mám stejný problém - Než se moje postava pořádně naučí zacházet s lopatou tak všechno děsně trvá a skoro nic nejde postavit :)
            • Odkazy se radi kazdymu po svym.
        • GlaDOS
          Nechápu, jak to můžeš srovnávat se SL. Hrál si vůbec Minecraft *7*
        • Nemáš pravdu, v Second Life se toho dá dělat daleko víc
  • Může mi prosím někdo napsat ten song? Jestli má nějaký název.
    • http://www.youtube.com/watch?v=mBTr275JJwM
      • Díky moc :)
  • No s Minecraftem jsem začínal na Alpha 1.2_02 *4* Bohužel od začátku Bety jde podle mě minecraft ke dnu *9* Už s barevnou vlnou to nebylo ono... k tomu nutnost jíst v 1.8... a v 1.9 budou lektvary... začíná to připomínat další wowko...
    • GlaDOS
      ze hry se aspoň stává výzva a ne jen stavění a nuda kolem. jsem rád za tyto věci, i když např. nutnost jíst bych v MP vypnul.
      • Kr.Pa
        Na serveru MC se to da vypnout, kdyz to admini umi a chteji.

        Na druhou stranu se s jidlem se nestava ze kazdy jen shrabuje majetek, kdyz si podtavi dum. Nuti to cloveka stale delat.
    • Mars50
      Nemyslím si , že jde ke dnu ba naopak se ty rpg prvky do hry docela hodí,nvm co přesně by se ti líbilo spíš,ale mě to přijde v pohodě. S jednou věcí bych ale souhlasil to je to jídlo,to mi taky přijde trochu blbý.btw co je špatnýho na barevný vlně xD?
      • Já nwm... prostě to už není ono... barevná vlna mi nevadí, ale už to prost není ten originál *5* tuto hru sem si fakt oblíbil (mám dokonce i originál), ale na 1.9 updatovat asi ani neplánuju, protože mi přijde trošku divné vařit v MC lektvary...
        • bobsh
          DOKONCE i originál? Týjo!
  • ten konec radsi nebudu komentovat a pokusim se zapomenout co to melo znamenat :(
    • M.Habarta
      O čem mluvíš, smím-li se zeptat?
      • nechci tu psat spoiler, nebo neco nevhodnyho. Pokud to chces videt tak si to zahraj
  • hehe, Simon s TNT :))
  • Me to prije jako bych byl o 20 let mladsi :)
    Zatim nemuzu prijit na to co na tomhle lidi bavi .. asi uz jsem moc stary nebo co *1*
    • Tak to si to budeš asi muset zkusit zahrát, nebo shlédnout nějaká videa, abys to pochopil. Zkus yogcast: http://www.youtube.com/watch?v=4UdEFmxRmNE&feature=sh_e_se&list=SL
    • Asharak
      To co většina už úplně zapomněla - hraní :)
  • froztik
    Dobře udělaný :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit