Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Máme P2w tančíky a budeme mít i P2p lodičky - balanc musí být! *4*
  • Matchmaking je někdy celkem k smíchu když sem s bitevní lodí na 3. úrovní s dostřelem 9km bojoval proti bitevní lodí na 7. úrovni s dostřelem 15km, ale nejhorší je rozdíl mezi letadlovými loděmi. Pokud má nepřítel vyšší tier jednoduše Vás převálcuje s pomocí více letek nebo lepších letadel.
  • Mimořádně slabé preview. Vypadá to, jako by autor hru vůbec nehrál nebo hrál jinou hru. Půlhodinová bitva ? Hrál jsem asi 200 bitev a žádná netrvala půl hodiny, maximálně kolem 15 minut. Grafika na to, že jde o betu, je velmi dobrá. Protivník o dvě úrovně vyšší ? A to je divné ? Se IV torpédoborcem bez problémů potopíte VI bitevní loď, jen vědět, jak na to. Více lodí během jednoho kola ? Není to War Thunder. Lze ale bez problémů odejít po zabití z bitvy a začít hrát jinou.
  • Jaktože má autor hru v češtině, když já ji mám pořád v anglině?
    • Musíte si nastavit češtinu... *1*
      • A kde? Nikde to nastavení nenalézám...
        • v klientu mas vlajky, staci si vybrat tu spravnou
  • Otřesné preview...Autor neřekl o hře prakticky nic. Evidentně odehrál hodinku, dvě, z menu zjistil, že jsou "jen" dvě větve, takže je obsahu málo a aby se neřeklo, přihodil ještě pindy o grafice.
  • Grafická stránka hry mi přijde naprosto v pořádku. Bitvy trvající půl hodiny? Autor hrál asi jinou hru, nebo jsem promeškal příležitost hrát bitvy delší jak 15 minut. Od toho mám v přístavu víc lodí, stačí točit max. 3. Chyby jsou ve vyváženosti některých lodí (což u bety není divu), v automatickém vyhýbání ostrovů a nepřesné plavbě po waipointech. Hodně zatím chybí týmové hraní (mimo divizí), a propojení klanů s WoT.
    • Tilwaen
      Automatické vyhýbání se ostrovům jde vypnout (Settings → Collision Avoidance System → Off). S tímto bazmekem zapnutým se nedá hrát, aniž by Ti ruply nervy.
  • Shenkster
    Vím o té hře jen minimum a už mě štve...kdykoliv si chci na mobilu na YT pustit nějaké video, vyskočí na mě nepřeskočitelná reklama na WoWarships. Jestli tohle má nalákat lidi ke hraní, tak mě to příjde spíš jako otravování (nucení).
    • Máte štěstí, já YT sledoval celý víkend a nevyskočila na mě ani jedna reklama na WoWs i když je pravda, že reklam na mě vyskočila hromada... *3*
      Ale jinak souhlasím s tím, že opakovaně to sledovat tak to bude spíše otravovat...
      • na mě taky ne, protože mám rozum a mám zaplý AdBlock, ale zato jsem viděl 2x v televizi a na pár lavičkach, tomu neutečeš
    • Ty reklamy na tebe skacou proto, ze tu hru porad vyhledavas ve vyhledavacich a YT.
      • ja tuším jen jednou vyhledal World of tanks a odvtedy mi porad skače reklama, co s tím? *9*
    • Vojta_Ilavsky
      Na mě teda nevyskočila reklama na YT už pěkných pár let, ani na mobilu.
      Ale souhlasím, cpou to všude jak kdyby to byl Travian.
  • Pro ty, kterým navadí pomalé tempo, strohá grafika a upřednostnují strategický přístup před akčním:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Great_Naval_Battles
    http://www.abandonia.com/en/games/200/Great+Naval+Battles+-+North+Atlantic+1939-1943.html
  • Hraj e uplne v pohode.Ja naopak nastavil vse na high a VYPL hnusne vyhlazovani ketere nesanasim v jakekoliv hre.By me zajimalo zda hrajte hru anebo cumite zda mate hraneate ci sisate delo.Hra pujde do kopru pomalu a jiste protoze to ma tahle firma ve zvyku jak neustale nerfuje a upravuje atd.Viz nadherna beta tanku byla uplne super a co za paskvil a ufo tanky z ni udelali
  • Počkám na variantu of Gaijinu, hry od WG mě svým zaměřením na ultra casual hráče a ždímání cashe z ovcí nikdy moc neoslovily
    • A nehratelne maskarady od Gajinu je opravdova alternativa pro znalce. Nenech se vysmat.
      • Pokud ti přijdou nehratelné, bude zjevně problém někde mezi monitorem a židlí. Ona třeba letadla v simulator modu nejsou zrovna jednoduchá a je to hodně o skillu, ne každý na to holt má *13* T6F
        • Kdyz hrajes ruskou vetev tak jasne hra je urcite zabava kdyz anihilujes vsechno v odsahu.

          A btw ten tvuj bajnej simulator hraje tak 1% hracu. 99% hraje arkadovej mod na kterej gajin z vysoka kasle a tak to i vypada. Nehratelna hovadina. A tyhle kecy v kazdem clanku od hry wargamingu jak je gajin supr lepsi, zaplaceny brigadnici nic vic.
          • jak řikám, když na to nemáš, hraj arkádu, na WT je super, že si můžeš vybrat, jestli chceš hrát casual arkádu (i ta je ale dle mého názoru kilometry napřed od WoT) a nebo Simulator battles, kdežto ve WoT máš bohužel jen tu arkádu, která je navíc ještě pay2win a dost nepovedená, takže další bod pro Gaijin.. ohledně toho 1%, máš nějaké statistiky, nebo si to jen taháš z prstu? protože tankové simulator battles rozhodně s počtem hráčů problém nemají, spíš mi přijde, že jsi tu hru skoro ani nehrál a jen hatuješ, ale moc ti to nejde *3*
            • A ty si fanboy bez schopnosti si udelat nazor. WT je totalni joke. Tecka.
            • Na kilometry.LOL. Ve WT je dobry akorat RB jak odebrali ty ikony nepratelskych tanku z minimapy. Ale bohuzel bez AB by ty RB nebyly a stejne ani SB. SB letadel je jenom pro joysticky a nejaky ten Trackir. Jinak to nema moc smysl hrat. SB tanku je bez spratelenych ikonek na minimape o nicem. Nikdo nevi kde ma spojence.
              AB tanku je slatanina letadel a tanku, kde cloveku litaji bomby na hlavu. Ohromna zabava pro tanky.
              Zatimco v RB se 152mm delem musis dobre mirit, v AB staci stat nekde vzadu a rozdavat rany pres zamerovaci krizek pres stromy a kere.
        • Magister_Peditum
          O skillu to je, když náhodou nejsou ve hře sovětská letadla nebo tanky.
          • možná kdyby si hrál ve WT clanové války, tak by si věděl že nejpoužívanější jsou americké a německé jednotky
            • Takže obyčajný hráč ktorý si to zapne len po večeroch má proste smolu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit