Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zbytecnost, ( tak kdo chce mermomoci nejakou vystrednost prosim) FAILED na plne sve care.
  • tahle konzole za sebou rychle zavrela dveře.vrele doporučuju vsem!
  • Veskoslav
    Nepochopil jsem smysl té konzole. Já nevím, ale za ty peníze bych si pořídil třeba Wii nebo si připlatit a za 4000 si koupil PS3 či Xbox bez Kinectu. Jo levné hry na Android jsou fajn. Ale že bych si kvůli tomu musel pořizovat další "krám" do baráku, když už mám tablet, kde mi většina her jede stejně jako na té konzoli? Beru, že si k tomu můžu připojit televizi, ale to můžu i k tabletu a to včetně gamepadu, klávesnice a už i myš se mi podařilo rozjet na Androidu 4.2 na tabletu. Smysl téhle konzole mi pořád uniká. Vypadá pěkně a kdyby stále do 999 Kč, tak bych si ji i pořídil, protože spousta her na tabletu je hodně pitomá v rámci ovládání (FPS obzvlášť). Ale za nynější cenu a přístup vývojářů této konzole ji obejdu hodně velikým obloukem.
    • mdkGT
      Mas pravdu nepochopil jsi to, myslenka je takova ze v budoucnu (mozna uz ted, nevim) bude na Android vznikat vice "hardcore" her jako jsou simulatory zavodnich her, RTS atd, jako na kterekoli herni konzoli, ne jen kraviny typu Angry birds apod.
      K OUYA dostanes i gamepad, diky kteremu by se ty hry meli dat i dobre ovladat.
      Rikejte si co chcete, ale dotykove ovladani je NA HRY uplne nahovno!

      Takova je myslenka, jestli se to povede netusim a ani me to moc nezajima. Podminkou pro vznik takovych her je prave rozsireni tehle kravin, jako je OUYA, mozna kdyby se toho prodalo par milionu kusu, tak by to mohlo fungovat, ale pochybuju.
      • Veskoslav
        Ale ty hry už jsou. Stačí jeno, hledat Od předělávek Quake či Return The Castle Wolfstein, Real Racing 3 či Heroes II atd. Ale stejně. Nevidím důvod si koupit tak drahou "konzoli", když defacto nenabízí nic, co by nabízel přístroj, co má v sobě Android. Navíc ke spoustě tabletů si můžeš připojit svůj ovladač (třeba můj Cube umí Xbox ovladač), který většina z nás má doma. Takže i tady padá argument o ovladači, který dostanu. Za ty prachy je to příliš drahá hračka, která defacto nic nenabízí. A hrát RTS na gamepadu? No macochista rozhodně nejsem:)
        • mdkGT
          blablabla, ztrata casu
          • Přesně tak, taky myslím, že kupovat Ouya je ztráta času (i peněz :) ).
  • Osviceny
    Nechámu, kdo by si mohl takový kepl pustit do baráku... Ti co na oushit přispěli jsou tupci co nevědí co s penězmi v pokročilém stádiu retardace, protože to že to bude katastrofa na úrovni titanicu mi bylo jasný od začátku... Vypadá to hrozně, výkon na úrovni lepší kalkulačky, gamepad jak z doby super nintenda, hry na oushitu jsou stejné výkaly jako konzole sama, android je platforma pro piráty, lidi co to s mobilním hraním myslí vážně vlastí zařízení s IOS, proto hry na android jsou nepovedé kopie IOS věcí (podobně jako PC kopíruje konzolové hry), navíc proč bych si vůbec kupoval konzoli na mobilní platformě, když odpadá hlavní a jediná výhoda této platformy a to je mobilita.... nejsem slabý chorý mozek abych hrál mobilní hru na konzoli, když si můžu zahrát AAA hru na XBOXU... Jako dárek ke každému prodanému oushitu bych dával pěstí mezi oči, snad by se lidem rozsvítilo, nebo by zemřeli, obojí by byla ale služba světu ....
    • Ty bys měl takhle posloužit, protože vyjadřovat se takhle debilně to je opravdu umění.
    • Lawliet
      Já si rejpnu. Píše se iOS. *2*
    • Verim, ze jsi jen nejaky pocitacovy virus. Priroda sice jednou za cas stvori nejaky podivny druh, ale takhle svinsky vedle by urcite neslapla....
    • Dámy a pánové, takto to vypadá, když člověk omylem zamíří na internetovou diskuzi místo záchodu. Pět minut času je pryč a výsledkem je jen kopa ...
      • ...kopa osvícenců.
    • osvicenstvi bylo zjevne zalozeno na nadavani lidem do retardu a blbcu. Také bylo zalozeno na nenavideni jakéhokoliv nazoru nez oficialne schváleného. Dle tejch reakci
  • Drakens
    Slibují nápravu? Pozdě kluci.
  • OUYA ještě existuje?
    • deridon
      ou yeah

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit