Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo pise ze GoT je jako AC tak to bud nehral a nebo je uplne vyndanej. Srovnavat genericky repetetivni ukoly v AC s Ukolama v Tsushimne je nebe a dudy. A to pisu jako nekdo kdo ma z Origin, Oddysay a Syndicate platinu. O vizualu ani nemluvim tam je ten rozdil viditelny i pro slepeho. A kdo chce vyzvu tak si da obtiznost na hard a razem je z toho i soulsovka. Kdo nehral a ma rad openworlovy rog tak rozhodne doporucuju. Jedinou vytku mam k dlc kde je neco co nemam rad v zadne hre ale to je otazka vkusu.

  • samurajské filmy mám docela rád - Musashi Miyamoto trilogie z roku 54, Lone Wolf and Cub, Zatoichi série, Sanjuro a Yojimbo, Harakiri. Ta hra mě láká svým zasazením, ale hratelnost co jsem viděl na youtube mě moc nezaujala. Prostě konzolová akční hra kde tam člověk skáče po střechách, střílí z luku a zabíjí protivníky - to už jsem viděl 100x a nebaví mě to.

  • PC Features Trailer

    http://www.youtube.com/watch?v=EzWBNwhb870

  • Carnage666

    Oni vydají všechno, jen Bloodborne ne 😬

    • medveddd

      Vsadím se, že remake BB bude launch titul PS6.

  • lito

    Ta hra má pěknou stylizaci, technologicky to bylo už poměrně zastaralé, kdy kousek před tebou byly naprosto holé plochy bez trávy, jsem zvědav, jestli to bude na Pc opravené, tipnu si, že ne, když to neopravili ani pro PS5.

    Jinak je to klasický AC, ta hra se tváří strašně hluboce, odkazuje se na Kurusawu, přitom je to přitroublý AC v lepších kulisách, kdo se nechá obelhat kulisami, bude spokojen. 

    • AC už nemůžu ani vidět, ale tohle jsem si moc užil. Mě to nepřijde jako AC. Jako na první pohled možná. AC je kvantita, GoT je kvalita, jde z toho poznat, že na tom autorům záleželo.

    • blaiddtom

      presne toto...AC origins takmer 1:1..nieco robi lepsie, nieco horsie

      odyssea ma aspon lepsi vedlajsi obsah uz za mna

  • Nad touto hrou jsem premyslel na ps5, ktere mam ciste na gt7 a nic jinyho, takze bezva, snad to nadupou a pokud v cestine, neni co resit.

  • zrovna koukam na shogun na netflixu 

    • Chápu, stáhnul sis to z torrentu a tudíž ani nevíš, kdo to vysílá...

      • uprimne ne rikam vsem tem sluzbam netflix dohromady kdo si to ma pamatovat kde se co vysila? 

    • lito

      disney+

  • ついに !!!!

  • Morraw

    About damn time! Ještě Ragnarok, FF 16 a 7. Sypejte to tam 😠

  • zanek.s

    No tvl a oboje v češtině. Tak to si budu muset s HFW pohnout. Radost veliká

    • bodmrazu

      Tak to si me Pavle potesil ;-) jeste aby to slo na Stemdecku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit