Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja si taky nepamatuju kdy me neco tak moc bavilo, takze jsem si dokoupila i poctive vsechny DLC's ... na dvojku se tesim strasne moc.... hlavne at tam nechaji Claptrapa, mel dobry hlasky!!!!!!
  • MrSanta
    Soudě podle obrázku bude jednou z herních tříd jakýsi punker trpoš, kterej bude dual-wieldit kulomety?
    To mi přijde šílené i na Gearbox *1*
    • Podle mě to je spíš nějakej bossák :D
  • Yeah ! Už se na Borderlans 2 nemůžu dočkat škoda že to vyjde až v roce 2013 :-( ale zas to bude stát o to víc. *1*
  • Doufám že tam zůstane Lilith...nebo tam bude nějaká jiná sexy ženská postava *14*
    • Ja bych řek, že dam možná dají ňákou jinou sirénu z té legendární šestky. Známe 2, Lilith(ta tam ale nebude) a Commandantku Steel ,která je tuhá.
  • Xykon
    Super, zůstanou tam moji oblíbení Psychové!
  • Tak myslím že to že bude dvojka čekal asi každý, doufám že gearbox vypiluje hru a ve hře se vyhne stereotypu který v jedničce časem přeci jen dorazil. Ale hlavně doufám ve větší variabilitu prostředí, neustále se opakujcí "kaňony" s pouští a smetištěm byly velice brzo okoukané.
  • nikdy bych necekal ze me bude tak tupa strilecka bavit. a bavila.
    • taky to nechápu, dostal jsem se k tomu náhodou a nakonec u toho strávil celý měsíc
      • jsem na tom uplně stejně, koupil jsem to jen tak náhodou ve slevě a uplně tomu propadl...
        to je temi RPG prvky...
  • To se musí oslavit zapařením jedničky!:-)
    • Wonderfull, marvellous, excellent. Nemůžu se dočkat *14* .
      BTW: Přesně tak. *5*
  • Hurá!!
  • jednotka bola výborná, aj keď finále vo Vaulte je o ničom. Snáď bude dvojka naozaj lepšia. Každopádne sa teším
    • Ano, finale bylo zklamani,ale zbytek hry se naramne povedl :-).
      Samozrejme porad je co vylepsovat,ale i tak byli Borderlands velmi prijemny prekvapenim ktere bylo lepsi, cim vice lidi ho spolu hralo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit