Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a na klavesnici se to ovlada na sipkach a A,S,D centr,prihravka,strela a Q,W,E prepinani hrace,prihravka do behu a vybihani brankare,Sprint....
  • Prosim vas je nekde cestina na PES 2012 ale hraju to on-line tak at je to kompatibilni...Je vubec neco takoveho??Mam origoš PES 2012 ale english a chtel bych to cesky.Dik moc za info. Muj e-mail kdyz tak.. bobanovsky@seznam.cz
  • kde je plzen
  • JAK SE OVLÁDÁ NA pc pes 12?!
    • a na klavesnici se to ovlada na sipkach a A,S,D centr,prihravka,strela a Q,W,E prepinani hrace,prihravka do behu a vybihani brankare,Sprint....
  • Pavle prosím vás, poradíte mi?Koupil jsem si PES 2012 a nemám tam EVROPSKOU LIGU ani Ten CUP.Nevíte co s tím?
  • No Pes 12 je dobrá kokotina. S tou obranou to nějak přehnaly. Už mám za sebou nějaké ty peska odehrané a tohle je snad nejhorší díl. I když pesko 12 hraju na střední obtížnost a vyhrávám 2:0 tak si stejně myslím že je to hodně těžké. S tou umělou inteligencí to KONAMI celkem přehnalo a musím říct, že je pro mě hratelně lepší PES 11. 12 jde do koše !!!!
  • Zdra mám problem nainstaloval jsem Pes 2012 a píše mi to špatné vložení disku vložte originál cd.Může mi někdo pls poradit???
  • Ja hral Fifu od 98ky a kdyz jsem zjistil, ze existuje nejake Pro Evo a zkusil ho, k Fife jsem se uz nevratil. PES 11 je jedina originalka, kterou jsem si kdy koupil :D Po netu mi to lagovalo hlavne, kdyz jsem hral s nekym z jizni ameriky. V ramci evropy vetsinou bez problemu. Podle mne je PES pro dospelejsi hrace, kteri jsou tomu ochotni venovat cas. Dlouho trva nez se naucite spravne nahravat a to nemluvim o centrech. Ale potom mate vetsi prostor pro tvorivou hru. Po roce hrani se mam porad co ucit. Jsem zvedavy na PES12. Fifu kupte deckam k vanocum.
  • hrál jsem pes 4, 5 a 6...pak to pár dílů stálo z prd...ovšem 2011, přes pár nevychytanejch much, je výbornej fotbálek....a kdo na to nepřišel a po pár utkáních to vzdal, tak je to jen jeho chyba... jen škoda, že v online se to občas díky lagům nedá hrát :-P
  • do roku 2009 sem hrál ProEvo všechny jeho díly snad od 3jky. Bohužel už v roce 2009 se PES tak trochu zapsal nebo spíše v roce 2010 přišla revoluce u fify v AI a ovládání.2011 FIFA je nejlepší fotbal všech dob a co sem četkl první info tak 2012 má mít Revolution in Gameplay tak sem zvědav.Byl bych rád ikdyby se tím směrem vydalo rapidně Evo ať je konkurence velká a Fotbaly lepší a lepší :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit