Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší snowbordová hra ever je podle mě Supreme snowboarding,..na svý stáří nabídla hodně legrace.Ssx,se svejma přehnanejma trikama na urampach a megaskocích mne moc nebavila,kord takovej ten trik jak si odepnul na rejlu vázko a nesmyslně sis zažongloval s prknem.Přeci jen fandím trochu realističtějším hrám,koneckonců,lepší snowboardy na konzole stejně nejsou,takže thump up,video plné akce a jak píše Urughay base jupmy se skáčou taky stimhle trikotem a je to real...
  • Tak na to jsem fakt zvědav,tak trochu rozporuplné,ale tak takovydle hry se bud nepovedou a nebo to bude HIT.Já bych řekl to druhý,ale už to bude něco jinyho než klasika (nejvíc mě bavil dil na PSP)
  • SSX byla a stále je pro mě ta nejlepší série na snowboardový hry. A na tohle se dost těšim.Doufám ,že nezklame.
  • Jako já nevim, co blbnete, tahle "netopíří" vychytávka se normálně používá při extrémních freerun sjezdech, tak proč ty hate komenty?
  • ssx2: tricky bola najlepsia hra ktora bola zabavna a ne ze tu skocim otvorim padak a idem dalej... *11*
  • podle toho videa zatim nic moc, u SSX série bych ani tvůrcům nevyčítal ,že je to až moc podobný SSX3 nebo SSX: Tricky. Radši bych kdyby to bylo trošku komiksový a ujetý a ne TOHLE.
  • na co to vyde?
  • Jako Vin Diesel z XxX

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit