Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych byl nejradši kdyby se někdo pustil na téma vietnamu .. prvotřídně se to povedlo jen zlatým českým rukám (Pterodon) a tím myslím samozřejmě Vietcong .. dodneška pro mě nejlepší hra ... sem tam si vždycky zahraju z radostí MP
    • jo to by nebylo vubec spatny :) vietcong byl naprosto super a pak prisel BF vietnam a ten byl taky luxusni :))
    • Phillios191
      Jsi můj člověk :) Kdepak...češi jsou fakt skvělí co se herní scény týče, jen v poslední době nic nemáme...jak FPS, tak Adventury jako Polda....ach jo...kde sou ty časy
      Lidi(hráči/spotřebitelé) se na jednu stranu chtějí vrátit do podstivých/kvalitních let her, kde vycházely samé pecky(a to myslím skutečné pecky, které herní scénu odstartovaly) a na druhou stranu tu máme vývojáře, kterí pořebují jít dopředu jak s herními mechanismy, nápady tak s HW náročností...
    • s*
  • BoB.2
    Hmmm druhá světová to tady ještě neb_lo.
    • Co tady prskáš? Vždyť je to dobrý. Dneska se dělá pořád dokola jenom Modern Vórfér, tak proč neudělat zase jednou klasiku z 2. sv.války?
      • Mayuri12
        Ale no tak 2. světová ohraná je, no možná by nebyla kdy se vývojáři nezaměřovali pořát na ty samé bitvy a zpracovali některou z menších a opomíjených střetnutí. Ale ne to se radši budeme znova vyloďovat v Normandii
      • Phillios191
        Přesně tak, ať se s hrama vrátěj do 2. světový a bude to :) vždyt to není vůbec vyčerpaný téma!!! Navíc příští rok vyjde BiA 4, které bude také z WW2. Je tolik možností, kam umístit hru z této časové linie, tak ať tvůrci přestanou krákat, že je to vyprchané... OSobně jsem na moderní válku již alergický a dokonce se mi vždy líbily hry z WW2 než z moderní(myslím že nemluvím jen za sebe)
        • Mechwarrior_bw
          na BiA sa teším, je to asi jediná akčná hra z WW2 v ktorej som bol často zatlačený do neriešitelnej, bezvychodiskovej situácie, jednoducho konečne poriadna hra kde rambostyle = smrť + taktika. Rád by som pokračovanie v štýle RtH 30. Z Enemy Front sa obávam bude iba ďalší Wolfschanze, toto štúdio akoby vždy skončí uprostred cesty, proste vezme nejaký vcelku dobrý námet, pridá tam niečo zaujímavé a často inovatívne ale výsledok vždy smrdí budgetom.
  • ZvacA
    "drsná střílečka pro PC, PS3 a X360 s tématikou WW2" .... no potěš. Aneb ' one man show ' jednoho spojence za nepřátelskými liniemi, kde dostane na frak pět sborů těch nejelitnějších skopců, včetně jejich velitelů, s možností si podat Hitlera finálně osobně a to vše v pěkným kabátě. Asi jsem moc konzervativní, ale tohle teda vypadá na ptákovinu.
    • To jsi celkem frajer, ze z tak malo informaci uz vis jaka ta hra bude. Recenzi jeste nemas ?
      • ZvacA
        Ano, přesně tak, už jen těch málo informací, jen malý náznak konceptu mi stačí k tomu, abych si dovolil v mém osobním herním očekávání udělat čárku o tom, že tohle mě mine obloukem. Očekávat od tohoto konceptu vůbec něco velkýho a revolučního taky asi nelze, Cry engine mě netáhne, základy stavěné na vojákovi, který bude rambit Němce všemožnými způsoby taky ne, tématika WW2 to sice zachraňuje, ale v očekávání něčeho serioznějšího nedoufám. Ty se však můžeš klidně rozplývat na touto věcí až do konečného verdiktu, či do té nejposlednější recenze, jak je libo.
        • Todle bude znít divně a možná hrozně ,ale nemělo by to být za němce no vždyt už tu bylo hrozně moc her na tenhle spůsob kde banda amiku (dva nebo jeden) zabije sama všechny němce v záklaně. Nebo dokonce v tanku zničí divizy panzerů a vyjdou z toho beze strát. A tak se ptám co kdyby udělali taky pohled z druhé strany třeba příběh divize němců ,ale ne timhle stylem rambení ale spíš něco jako komplexnější střílečky kde nejsou jen komanda ale jednotky vojáků a nejste sám za uzemím nepřítele. Prostě boj na frontě kde nejde jen o vás a komando ale o celou pěchotní nebo tankovou divizy.
    • Paulcz
      přijde mi, že tohle je obsah tak 90% AAA her :)
  • Tikov
    vcelku pěkné a vkusné karikatury Němců, jen mi neštimují se slibem realistického příběhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit