Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z popisu to vypada divne. Ale vic jsem yvedavej, jak to bude fungovat v praxi. A yrovna u tohoto bzch trochu veril, ze bude.
  • HaHaHa
  • Duke byl supr a vy jste tlamy :) Problém tý hry je v tom, že si o ní každý něco myslí.. Jenže plno lidí by radši zřejmě myslet nemělo.
    • Tak nemysli ;) Myslím si že ta hra byla nuda :) Co s tím uděláš ?
  • too epic to fail :-) to tady neplati, tesil sem se a byla to ptakovina na entou s hrozne trapnymi boji, grafiku bych prezil, de o zabavu ale tady ta zabava uvada rychle a ty trapne souboje z doby pred 10 lety jsou fakt tragicke, to je desna podpasovka
  • Duke forever jsem dohrál, bavilo mě to, ale nějakej DLC si už kupovat nebudu.
  • Pořád tvrdím, že hlavním důvodem nízkých hodnocení DNF je absence ukazatele cesty k cíli a nutnost občas použít hlavu. A naopak primitivní střílečky typu Black Ops, kde jen běžíte za bodem na kompasu a střílíte nepřátele a které dohraje i průměrně inteligentní šimpanz, jsou vynášeny do nebes.
    • Ach jooo... kdy už vy hateři pochopíte, že Black Ops je populární díky chytlavému multiplayeru a přestanete DOKOLA omílat jak je ta hra krátká a jednoduchá...

      Každopádně pochybuju, že by nízké prodeje způsobila vysoká obtížnost. Spíš to byla opravdu nevkusná grafika, špatný level design, nudné souboje atd. Podle mě by si taková hra, těžící pouze ze svého předchůdce, vysoké prodeje ani nezasloužila.
      • Kde jsem napsal, že je Black Ops krátká a jednoduchá hra? Napsal jsem že je primitivní. A navíc srovnávám POUZE singleplayer a Black Ops uvádím jako ukázkový příklad celé řady novodobých "vygumovaných" FPS. Nepopírám, že jsem tu hru také hrál a technicky je na vysoké úrovni, ale to je asi tak všechno.
  • já už se na Duka chystám, ale serou mě tam ty 2 zbraně, to je fakt epic fail
    • Souhlas, zbraně jsou fail. Tenhle příklon k realite vůbec nechápu. Uvítal bych opak, čili kdyby byl Duke vystavěn na hromadění a vylepšování své kolekce zbraní. Něco jako Ratchet...
    • DarkHawk
      To není žádný epic fail. Můžeš jich mít nejvíce 3. A všude kolem na zemi jsou zbraně a bedny s munici. Kdykoliv si to vyměníš. Jenom lamy si na to mužou stěžovat a nebo snad střílíš s deseti zbraní naraz? *1*
      • udelat takovou debilitu v takovym typu hry je naprostej epic fail, ocividne o tom nic nevis - zbytecny zdrzovani vymenovanim zbrani kdyz jich chces mit proste vic a ke vsemu ten hero feeling ze unese milion zbrani a na kterym je takovahle hra zalozena je uplne fuc, neni na tom jedina pozitivni vec, do tohodle typu her to vubec nepatri, neni to zadny cod tak radsi zalez...
        • DarkHawk
          Radši mám zálezt jo? *1* Typické výroky puberťáku. No jasně, že o tom vím v hrách jako Unreal,Quake atd. máš hromady zbraní. Ta poslední věta byl vtip. A jaké pak zdržovaní? Děláš jako kdyby si u té bedny tu zbran deset minut skládal. *1* Za 2 sekundy si je prohodíš a jdeš na to.
  • fallout
    K tomu hnusu co z Dukeho udělali vyjde DLC... *1*
  • cekat 2-3 mesice s vydanim MP DLC to je sila...
  • Pan_Klobouk
    DLC az na podzim? Uz ted po DNF ani pes nestekne a oni si troufnou vydat prvni pridavek az za x mesicu. Machri. Asi behem predlouheho vyvoje uplne prestali vnimat cas.
    • no uprimne udelat dlc UZ na podzim je v pripade DNF necekane osvezujici zmena. Cekal jsem cosi nejdrive tak za 3-4 roky. Ale treba to jeste 6x odlozi... ;) Nicmene jinak me osobne hra bavila. Ale je jasny, ze ne stejne, jako v roce 1996, kdy jsme hrali DM ve meste cely noci..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit