Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně jsem si chtěl zahrát TM2 ale distribuce je jen digitální a žádná krabice tak prostě smůla *10*
  • Trackmanii miluju, je to moje nejoblíbenější hra #1. Hraju ji už roky a nikdy mě nepřestane nudit, je to prostě sama definice hratelnosti. Dovolte mi uvést jednu naprosto jedinečnou vlastnost hry (všech dosavadních verzí TM), která mě naprosto fascinuje, snad se mi to podaří dobře popsat :)

    Pokud člověk hraje jednu trať několikrát a hraje jí STEJNĚ, průběh jízdy je taky stejnej. Například, existujou tzv. tratě PF (= Push Forward), kde jen držíte plyn a třeba 2 minuty dlouhá trať je tak připravená, aby formulka jela přesně daným způsobem. Hrál jsem snad všechny závodní hry od roku 1995 a TM je jediná, která má takový engine. Je to důkaz toho, že na vaši jízdu nemá absolutně žádnej vliv náhoda, vy prostě ovládáte hru na 100%. Pokud jste hráli Quake III Arena, pak možná víte, že při nižších FPS se engine hry choval jinak než při vyšších (což je věc, která je podle mě dost na h.) - no a TM je přesnej opak takovýho chování a já to miluju :)

    Malá ukázka:
    (hráč jen celou dobu drží plyn, žádný zatáčení, žádný brzdy a nikdy plyn nesmí pustit)

    http://www.youtube.com/watch?v=C6c0w8huJI0
    • Souhlas, akorát ta věta "Hraju ji už roky a nikdy mě nepřestane nudit" měla asi znít trochu jinak, že? *3*
      • Jo.. jo, nikdy mě nepřestane bavit, jsem chtěl samozřejmě říct :D
  • Kori
    Tak na Stadium se těším. I když na první pohled nevidím žádný rozdíl, určitě tam bude trochu jiný jízdní model a donutí mě to se ke hře zase vrátit.
  • dejte mi GRID 2. ostatni auta jsou passe.
    • Hlavní devizou týhle hry je možnost (snadno) editovat vlastní tratě, což samo o sobě tvoří minimálně polovinu hratelnosti a otevírá to dveře někonečné hrací době. GRID je vlastně něco úplně jinýho :)
  • Odulin
    Super. Trackmanii já totiž moc rád....to budou mít kolegové ITíci v práci radost, že budeme mít co nového jezdit.:))
  • montatatana
    Stadium je hlavne nastupce freeckove a veleuspesne Trackmanie Nations (Forever). V podstate uplne to same na novym enginu z ManiaPlanet.

    A snad to bude zase zdarma. I kdyz primo pod Ubisoftem uz asi tezko :)
    • Má to bejt zdarma a prý tam bude možnost přidávat do hry svoje vlastní objekty.
  • ucho
    tak nevím no, asi jim zase těch 15 eur dám... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit