Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže v podstate "looter-vroomer", ako som sa dočítal na Steame, každopádne výborná recenzia, asi do toho pôjdem.

    Inak čítal som, že viac ľudí sa sťažovalo na nemožnosť pravidelnejšieho ukladania hry, že je to tuším časovo limitované aj kvôli hernému enginu. Mali ste niekto v tejto oblasti problém?

    • Právě hraju na Playstationu a stalo se mi hned u prvního runu. 
      Všechno poctivě vybírám a hledám po mapě co bych mohl ještě prozkoumat. 
      Bohužel se hra uloží až po dokončení celého runu, což ve chvíli, když chci přepnout na jinou hru (domluvený Multiplayer) znamená klidně hodinu času zahodit a nebo prostě jet ještě třeba 10-15 minut, než se dostanete do konce.

    • cms.jakub-malcharek

      To se mi nestalo. Na druhou stranu je to roguelite, a může se stát, že při výpravě přes tři lokace, která v pohodě zabere hodinu, run nedokončíte a začínáte znova. 

      Což vzhledem k tomu, jak hra na vás umí házet anomálie hala bala, není úplně vzácnost. 

  • MynnyD

    Repetitivní herní náplň a lootovací maraton = hard pass. 

  • Car Souls 🥲😄 IGN udělilo "pouhých" 7/10 s tím že závěr hry nepřinesl rozuzlení některých herních konceptů která hra pouze nakousne. Zkusím až bude dostatečně ve slevě 😁

  • Tak jak jsem to psal u článku o demách.
    Atmosféra tam prostě je, ale něco tomu chybělo, otázka je jestli to delším hraním přijde. Druhá věc nekonečný looting asi není má šálka čaje, takže až to bude v nějaké obr slevě nebo na Epicu zadáčo.

  • Moc pěkná recenze, díky které jsem si udělal velmi jasnou představu o hře. Dobrá práce, Jakube.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit