Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už má jít o poslední díl, proč neudělat z Pankráce důchodce, kterej řeší svůj poslední velkej případ? Pan Sobota pak hlasově do postavy víc zapadne a celý se to posune do budoucnosti, kde se dá vymyslet hromada vtipných odkazů na současnost a pracovat i s nějakou alternativní budoucností. To bych ale asi chtěl od týhle série ale moc...

  • Proc by nemohl se dal dabovat ten Polda a dalsi dily? Labus neni potreba, Labuse pak nahradi AI umela inteligence a ta ma umet dobre napodobit hlas :)

    • Je to jednoduché - tvůrci říkali, že by to byla k panu Sobotovi neúcta, pokud by ho přeobsadili/nahradili AI :)

    • Poldu daboval Sobota, ale myslím třeba Izer ho docela umí.

  • x_ander

    A já tam něco přihodím. Polda je zkrátka nostalgie a ačkoliv mi vyznění šestky a sedmičky úplně nesedí (co bych dal za návrat ke stylu vynikající čtyřky!), hrálo se to dobře a na pokračování pořád zvědavý jsem.

    • Jáuž mám objednanou bigbox limitku. Jinak - mají tam už 804 000 Kč (13. března 12.45). 😎

  • Nepomůžu

  • Veskoslav

    Aby zase pak fnukali, jací hráči jsou piráti, protože jim to nikdo nekupuje?:)

    • J.V.Stalin

      Tak zrovna od tebe to fakt sedí 😂


      Nebreč a uteč!

    • lito

      říká vrchní fnukna tohoto webu, co nebyla schopna ani přejít přes prvního bosse v Bloodborne a pak sis tu opakovaně vylíval srdíčko... 

      • uher

        Tak Veskoslav byl vždycky takovej games šášula. Bez něj a jeho duševních pochodů už by to tady nebylo ono...

    • Fnukali? Vazne? To ale asi ty nedokazes pochopit ze kdyz nekdo neco udela a jiny mu to ukradne tak to neni v poradku a upozorni na to. To neni fnukani. Mozna kdyz nahodou taky udelas neco zajimaveho a nekdo ti to ukradne tak to pochopis. Jen si nejsem jist zda jsi toho schopen (myslim tim vytvorit neco co by jiny chtel ukrast).

    • LiarForHire

      No a co? Tehdy jim to někdo leaknul a měli důvod být naštvaní. Místní úderka si vysnila, že je to nějaká kampaň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit