Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cau mam hru stalker call of pripyat a chcem sa prihlasit na multak ale nejde mi napistat @ prosim pomoc
    • striskni Shift+ě to by mělo pomoci
  • Ja na vterinu zadoufal,ze pridali coop i kdyby jen pro 2.
    To by byla pecka.
  • Urcite nekdo hrajete lost alpha. Mam si jeste pockat nebo uz to tak nepada atp. ??
    • Alpha padá místy, sem tam zataženo :) Na další patch se čeká, ale nekteří už nedočkavě projeli hrou, jako nůž horkým máslem :)
  • Jack1947
    Zrovna MP které se dá postrádat ze všech titulů nejméně, za mě rozhodně palec dolů. Na podobné vylomeniny tu je lepší série CSS a také (proklínané COD) Stalker byl vždy o atmosféře a ne nějakém MP které zaostává mnohonásobně za svou konkurencí.
    • V prvom rade zatoze teba ten MP nebavil este ho nemusis odsudzovat. Mne zas uz pride otravny a debilne cele CS, aj tak je public uz len o kempovani a kupovani si blbych skinov v steam workshope.
      V povodonom Stalkerovy Shadow of Chernobyl bol MP vyborny a atmosfericky. Postupne ho ale pokazili a v poslednom Call of Pripyat bol uz dost na prd, lebo pokazili vyvazenost zbrani-armoru-ceny.
      Mozno to v nejakom patchu opravili ale pochybujem.
      • Jack1947
        Já ho neodsuzuji, CS jsem nikdy nepřišel na chut MP výborný a atmosférický? no ještě že byla beta/ closed /open Survarium tam zřejmně se budeš ty a tobě podobní cítit jako v ráji.

        Tvůj názor ti nevyvracím jen s ním nesouhlasím. Stalker si nepředstavuji jako tupé střílení v DM a TDM a CFG . Hra která nejvíce vyniká svou atmosférou zóny by se neměla ubírat tímto směrem. Chápu že v Mp to holt nemůže takto fungovat.
        • Tak ono zasa budme uprimny, moc tych MP modov neexistuje. Teda aspon takych aby aj fungovali a hraci ich aj hrali tak aby fungovali. Ak nejake hry mali viac modov (napriklad UT seria) aj tak sa nakoniec najviac hravalo DM,TDM a CTF, pretoze ostatne bud boli zlozite alebo hraci robili blbost a bolo po zabave. Ostatn viacero FPSiek v MP na to poslo. Stalker mohol mat lepsi MP ale vidiet ze autory sa na kazdeho Stalkera po vydani vyslovene vykaslali. Vlastne ani nie, museli rychlo dhnat stratu ktoru spravili THQ natahovanim vyvoja. Ved Clear Sky bol evidentne pozliepany z nevydanych map a assetov co zostali po SoC a CoP bolo na tom podobne. A MP zase posiel na tom ze bolo vtedy popularne CSko s nakupovanim zbrani, tak to zakomponovali aj do Stalkera ale tam sa to moc nehodilo.No a v CoP to totalne pohnojili lebo je tam jednak najvyssi armor a pridany gulomet. Inak povedane ak v danej mape pri TDM cast jedenho teamu nasetrila na kombo high armor+gulomet tak im uz staci len stat pri respawnoch a kosti. Druhy team nema sancu.
  • Super, že nenechali hry umřít. EA by se mohla inspirovat... Nejdřív oznámí, že konec Gamespy se Battlefieldů 1942, 2 a 2142 nedotkne, dá na ně navšech platformách (Steam, Origin) slevu. Po schrábnutí pěněz prohlásí, že o záchranu se musí postarat fanoušci sami.
  • Hmm, že bych taky oprášil disky.
  • Inquisitor
    Tam je nějaký multiplayer? :)
    • trapnej top comment
      • Inquisitor
        Nebreč
        • K breceni to ma skutecne daleko. Tohle je pouze opovrzeni tvoji logikou, smyslenim a vubec celym napadem neco takoveho napsat. Ma se to asi tak, ze ted sedim pred monitorem, prectu si to, zakroutim hlavou se slovy "i*iot", kratce se zamyslim nad tim proc takovy clovek vubec existuje a co jineho mimo vydejchavani vzduchu a delani bordelu vlastne dela, a pak jdu zase o dum dal. Nevim kde je v tomhle nejake breceni.
          • Inquisitor
            Nebreč
            • Jack1947
              Z toho typa si nic nedělej asi se mu zhroutil jeho malý svět tak myslí že i ostatní budou z toho smutní.
    • Jak může nejvíc bodů dostat dotaz, který by při 5-ti vteřinách googlení nemusel vůbec vzniknout? Ano, je tam multiplayer, pokud si to nehrál a nevěříš redaktorům, použij google, pokud jsi to hrál a přehlídl položku v menu tak potřebuješ googles *7*
      • Inquisitor
        Já vim, že tam je. Jenom jsem tím narážel na fakt, že u stalkera jde hlavně o singl a já ho nikdy ani nezkoušel.
        • Tak to pardon, opravdu, já už asi bez smajlíka nepoznám ironii(doufám že mě trochu omlouvá fakt že neverbální komunikace jaksi nejde přes psané příspěvky poznat), ale náhodou není to nejhorší multiplayer na světě jak se Jack nahoře snaží naznačit, ale věřím, že spíš hráči budou postrádat MP battlefield 2, o který se ale určitě fandové postarají
          • Inquisitor
            V pohodě. Špatný být nemusí, ale k vůli MP si ho asi moc lídí nepořídilo. Spíš tahák na krabičku, máme tam i MP.
            • znalec promluvil
    • jj dokonce byl už i v jedničce, ale né příběh jen deathmatch, o příběhový coop se pokoušeli nějakým modem a nevím jak to dopadlo
  • Stalker byl moje první multiplayerová hra. Takže určitě ještě někdy si hru naistaluju a zkusím s novým patchem.
    • To je ti 12? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit