Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak moc se tato hra liší od Grim Dawn ? Respektive je PoE lepší či srovnatelnou hrou ? Podotýkám že v GD mám odehráno 200hod. a pořád mě hra baví a má mi co nabídnout a nebojím se do budoucna o další datadisky.A také se mi líbí cz lokalizace což v PoE není, pro mě jako neangličtináře velká (škoda).
    • PoE bez aspoň zákládní znalosti angličtiny si moc neužiješ bohužel. Hra je hodně komplexní, ma stovky skillů, spoustu mechanik a to jak pořádně fungují se dozvíš jen na poewiki/poe foru/youtube. Z mého pohledu je to určitě lepší hra - mám 800h v PoE a vím tak 10% věcí :). Hrál jsem téměř všechny ARPG hry jako D2, D3, GD, Torchlight, Titan Quest a PoE jasně vítězí - člověk se má pořád co učit, vývojáři přidávají každých pár měsíců nový obsah, desítky buildů.

      Ze začátku je to docela dlouho trvá než se člověk rozkouká, ale stojí to za to a hlavně - je to free to play takže nemáš co ztratit, za zkoušku to rozhodně stojí !
      • Díky pánové za názory, tak asi i nadále zůstanu u GD, ale zahraji si i Titan Quest, který po tolika letech ožívá (viz nový datadisk) a vypadá a hraje se pořád perfektně :-))
    • RedEagle
      Grim Dawn je jednoznačne lepšia hra. Predtým som hraval PoE ale ako som spoznal Grim Dawn PoE už hrávam len velmi málo. Hlavne su to drobnosti čo robia Grim Dawn lepšou hrou ako napr. lepší design postáv, lepší príbeh krajšia grafika.
      • Rip rpg
  • Jojo je to pecka, hlavně teď když člověk nemusí chodit 3x 4 akty dokola aby se dostal do endgame. Levelování už není tak otravný.
    Třešnička na dortu by byl lepší engine, který by zvádal i hru v partě (teď je člověk v endgame mapách rád za 10-15fps při plný partě)

    A taky kdyby ve hře bylo něco na způsob realmů ve starým Diablu 2 - hned po připojení na bnet mě to šouplo do místnosit s cz/sk hráčema. Za 4 roky hraní jsem nenarazil na žádnýho.
    • Cus, ceskych i slovenskzch hracu to hrajou spusty, byl jsem v nekolika guildach vsechny cz/sk, ted uz 2 rokem mame s kamosema vlastni guildu. Kdyby jste nekdo meli zajem tak si me pridejte do pratel a ja vas pak pozvu do guildy. Najdete me pod nickem "Jahid" gl hf vsem
  • Gazoo
    Výborně :-) o tuto hru je dobře postaráno te se musí nechat
  • To zas bude *1* Fakt je to momentalne najlepsie ARPG s najlepsim free to play modelom...
  • Jj. Ja ji hraji cca 4 roky kazdy den. Hra skvela, znovu hratelnost paradni. Urcite mam nahrano min. 50 ruznych buildu. Fakt doporucuji. Aktualne neni lepsi akcnirpg
  • Tahle hra má už tolik endgame obsahu, že jsem jí hrál týden a dostal jsem se akorát k 10%, nehoráznost... A to jsem si myslel, že na Warframe nic nebude mít ;)
    • Prave z tej nehoraznosti by si ine hry mohli zobrat priklad, a este k tomu je to komplet free to play. Naozaj skvele RPG.
      • Nic nehoraznyho to neni. Ve vysledku par map, ktery clovek furt chodi dokola.
        • "Pár map", viděl si někdy Atlas of Worlds? :D Endgame je tu velmi dobrý.
          • Ano, videl. Znovu: ve vysledku par map, ktery clovek chodi furt dokola. Opakujici se prostredi, popripade opakujici se kompletne cela mapa, akorat s jinym jmenem. Zadny zazrak to neni a jestli nad timhle slinta kazdej ubrecenec, co ocekava endgame ve hrach, kde endgame ani bejt nema, tak to potez.
        • To si spis pletes s diablem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit