Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patrician,Anno 1404...proc se jeden z nejznamejsich cz hernich webu rozhodl ignorovat tyto hry a nepise na ne recenze? Ve svem zanru patri mezi spicku (a je jich jako safranu). Proc? Ptam se na to uz podesate a stejne se odpovedi asi nedockam.....
  • jé dementy co nejdřív píší a potom myslí mám nejraději PC FOREVER
    • já mám nejraději dementy, co nejdřív píší a vůbec nemyslí *5*
  • ty jsi tady mrtva platforma *12*
  • Já myslela, že se na PC tak moc pirátí, že ani nemá cenu na tuto totálně mrtvou platformu (už přes 20 let) vydávat hry?
    • :-D njn dalsi znamka toho , ze lesbam chybi poradnej hlap v pokoji co si rad zahraje kvalitni tituly v nejvyssi kvalite !!!
    • Je to buď irónia alebo trolling *7*
      • jasně, že je to ironie vy chujové
        • Spíš, než ironie to vyznělo jako provokace, navíc v úplně nevhodném vláknu. *3*
          • smejki
            your perception stats are f**ing low
            • Normálně tu na trolly narážím denně a když je to projednou ironie, tak už mám špatné vnímání? Jediný co je low je ta tvoje "kůl" anglická hláška.
      • To druhé. Není to ani lesba, ani babka na fotce, dokonce ani holka. Nechápu proč na to vůbec někdo reaguje
        • Z toho příspěvku je jasný, že jsem to myslela jako ironie, tak se zamyslete nad svým IQ. *12* My se Vám tu teďko u nás v důchoďáku pěkně smějeme.
    • Ja si myslím, že to je skôr irónia. Chil out guys :)
    • Podla obrazku to skor vyzera tak ze ty si uz davno pod zemou :) A cez 20 rokov? WTF? 90-tym rokom predsa vladlo PC. A z tych 13 milionov co hra WOW sa asi stali zombie a upiri ked su mrtvi, nie?
    • Zkus si zjistit fakta předtím, než začneš myslet.
  • datum vložení wtf!??? páni redaktoři, vy ste hustý a hlavně IN. hodně to vypovídá:D tyjo, hustota:DD BEST!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit