Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se na dvojku těším. To nic nemění na tom, že jednička měla výborný nápad, ale zpracování bylo tragické. Doteď si pamatuju ty hordy spawnujicích se policajtů a to, jak nám hra najednou začla připadat neskutečně otravná. A to jsme to hráli ve 4 lidech.

    Jestli bude mít dvojka zajimavější progress (skilly, pasivky, zbrane atd.) a bude funkční (což se o jedničce moc říct nedalo), tak to bude bomba.
  • payday je jedna s mala hier ku ktorym sa vraciam taky bf3 uz ani nezapnem este ze som to kupil na vianocnu akciu.tesim sa na dvojku vidim ze fyziku zbrani zlepsili aj celkovy dojem s gameplayu je realnejsi.
  • Já mám jedničku dost rád protože sem ju od začátku hrál s kámošem takže jsme na všehno přicházali tak nějak společně. První asi 2 hodiny hraní byly tuhší ale pak jak sem tomu přišel na kloub a měl sem odemčené nové zbraně a perky tak to bylo mnohem lepší. A i asi po 81 odehraných hodinách si ji pouštím stále. Ale k dvojce. Doufám že vylepšíja AI protože ta dělá někdy fakt kraviny. Víc misí je povinnost. Dále by nebylo naškodu nějaké animace při interakci s věcmy, nějáký ten příběh a lepší znovuhratelnost. A hlavně lepší cenu. Protože za 20 Éček je jednička fakt drahá muzika lepší je si počkat na steam vyýprodeje kde je za 5. No ale abych to zkrátil tak na dvojku se hodně těším a určitě do ní půjdu.
  • kickasl
    me jednicka zklamala, ne ze by byla spatna to vubec, ale proste jsem cekal neco jineho (vic stealth/planovani), projel jenom prvni mise, tak nevim jak to vypada v pozdejsi casti hry, ale 2 urcite zkusim
  • Na tohle se dost tesim. Jednicka me bohuzel trochu minula, hral jsem ji jen jeden den, kdyz byla zadarmo na steamu, ale koncept mi prijde paradni. Jen ted ta prezentovana mise (watchdog) neni nic moc. Mohli vybrat i lepsi pasaz ze hry, pokud tam je. Takhle to vypada, ze je kooperace minimalni (i kdyz rikaji, ze je "essential"), nepratele stupidni a grafika prumerna (oproti jednicce bez pokroku). Verim, ze vysledek bude lepsi.
  • Jednička byla super, akorát občas trochu moc těžká, takže doufám že dvojka bude aspoň tak dobrá.
    • Těžká ano, protože jsou všichni zhýčkaní tím, jak jsou v dnešní době fps jednoduché a nejen ty :) Samozřejmě se najdou vyjímky a Payday je jednou z nich, kde člověk ze začátku prostě umírá často :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit