Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si hru teda poridil ale at se na me nikdo nezlobi zda se mi to moc stereotypni. Mohlo tam byt daleko vice moznosti.
  • Umm. No dobře, ale co ty zhruba dvě desítky map, které jsou ve hře, ale nejsou hratelné? To si je nechají do "trojky"? To snad ne.
  • Pěknej kšeft udělat hru, která si zakládá na online hře. Tak se točí s prachy, aby už nebyl smysl hru stahovat. *15*
    • Já ti nevím, ale tvoje věta nedává vůbec smysl. Jinak promiň jestli jsi po mozkové obrně a nemůžes za to.
      • Asi chápu co chtěl říct, ale Payday 2 má multiplayerové cracky takže to v tomto případě neplatí ;).
  • Ronox
    Prej kdejaká akce má coop. Takže v dnešní době tomu je jen u Borderlands, Aliens:CM, Payday, L4D, Ghost Recon a na Xbox HALO. Jiný FPS s coop kampaní pro čtyři hráče bohužel nemáme. Do pár her jako je Doom, HL2 jsou módy pro coop, ale hry na to prostě nejsou nadesignovaný, ale jak jsem u jinýho článku psal. Nextgen zakamufluje always online v coop a to mi vůbec nevadí a jsem za to rád, že oznámili hodně her které budou mít jak klasický coop, tak i ten záškodnickej.
    • Kozy
      Killing Floor
      • Mám pocit, že měl na mysli jenom hry s coop kampaní.
    • Klobasor
      Dead Island jsi opomnel
  • trochu mě mrzí ten stealth ten bych poupravil obcas to na nizsim levlu proste udelat nejde.Ale jinak super hra
  • rancor1223
    Mohli by nejdřív dodělat ten aktuální. Hra byla šíleně přehypovaná. Herní mechaniky jsou perfektní, ale slíbený obsah stále chybí.
    • Na webu psali, že pracují na dalších a dalších maskách (pouze vizuální věc, žádné herní bonusy). Osobně bych raději nové mapy, zbraně a variabilnější vzhled pro SWATy a poldy, když už se spamují jak zombíci.
      • rancor1223
        To oni pracují na kde čem. Nové mapy (jak zadarmo tak DLC), zbraně a tak, ale problém je, že zrovna ty mapy byly slíbený do hry a nejsou tam. Stejně tak celej jeden typ policajta a vylepšování základny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit