Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak u mě je to jasný, na prvnim místě Skyrim, na druhym Batman...A ty dva další jmenované oželím minimálně do vánoc...
  • Však je taky potřeba implementovat ochranu pomocí CD klíče, Steamu, GfW-Live a SecuRom (včetně verzí koupených přímo na Steamu). Hmmm, docela pěkná armáda protekcí.
    • Batman bude mit GFW LIVE?????? Omfg za tohle bych fakt nekomu slapnul na krk!
      • Ringwraith
        No jo. GfWL je nejhorší věc pod sluncem.
    • HDman
      tak tak je to na blití *11*
    • skaven123
      a si predstav ze na ti, co si to stiahnu z torrentov alebo direct download, tak budu musiet len prepisat .exe subor *1*
      • No, dneska má většina pirátskej her už crack implementovanej, takže ani to přepísání se nekoná:-D
  • H4wk
    Preorder uz mam :)

    http://bit.ly/qSQxmO
    • sleepless
      Hergot, to je bohata sbirka. Kolika tam mas her? :)
      • Jazz
        Kamoš má víc a nějak nad tím nemasturbuje.
        • Muj kamos jich ma vic nez tvuj kamos!
      • H4wk
        Teraz cez 200 :)
        • zkus jit nekdy ven...
          • Myslím že ti může být jedno jak žije. Ani nevíš jestli opravdu sedí jenom u her. A i kdyby tak ti je po tom prd a navíc pořád lepší sedět u hry než vymetat hospody. *4*
          • H4wk
            u mad ?
            u jealous ?

            prd ti je po tom ako ja zijem :) a prd aj vies :)
    • že se někomu chce vyhazovat tolik peněz z okna... STEAM je sice pohodlný, ale krom akcí drahý jako prase... Těch peněz v tom musíte mít desetitisíce:-/ *13*
      • Njn jen se nevalej v krabickach okolo pocitace...
    • Vaše příjmy bych chtěl mít soudě tvýho seznamu *4* nebo tak bohatý rodiče?? *1*
      • H4wk
        Ako spomina kovi staci kupovat v akciach a napriklad Batman ma vysiel o 20% lacnejsie kedze som uz mal predchadzajucu cast :)
        • Staci umet nakupovat..me vysel cca na 7 eur :)
      • tak staci nakupovat v akcich prubezne a penezenku to moc nezruinuje. sam mam na steamu snad 80 her a to sem normalni student, co se prizivuje brigadama.
    • Steam? Fuj ty prase *1*
    • bobsh
      hezká sbírka *14*
  • Steam ma(alespon v dobe psani prispevku) vydani 15. listopadu
    • 15.11. je pro USA *4*
      • 15.10. *3*
  • husty trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=0sL-gj1zZWM&feature=feedu_more
  • No, tuhle hru bych kvuli ovladani na pc opravdu hrat nechtel. Tohle je jasna konzolovka, stejne jako predchozi dil.
    • No ja nevím Batman AA sem na pc hral a připadalo mi to pohodlné zato na Dualshock sem si u druhého dílu musel navyknout, ale zaleží to hlavně na tom na co seš zvyklej . Na ps3 hraju vesměs jenom FPS takže tuparny ve kterejch použiju soutva polovinu tlačítek u Batmana potřebuješ všechny to sem si potom připadal jak ryba na sahaře :D
    • Ach, o pripojeni gamepadu k PC vies trt, ale hlavne, ze je to na prd :-/ Takychto mam najradsej...
      Hier, ktore podporuju X360 gamepad je stale viac a samotna podpora je vyriesena velmi dobre. Ako uz bolo pisane, kontextove tlacitka na obrazovke sa ti automaticky prepnu tak, aby sa zhodovali s xboxovymi (v GTA IV dokonca mozes hrat striedavo na gamepade a klavesnici a vsetko sa prepina ihned a bez problemov - takze strielat mozes s mysou a klavesnicou, na riadenie aut/vrtulnikov mozes pouzit gamepad).
      Ja mam svoj herny notebook pripojeny na plazmu a v poslednom case uz vacsinu hier (okrem FPS a RTS) hram na gamepade. Batman AA, Assassin's Creed, LIMBO, Braid, GTA IV, Portal... to su hry, ktore ma narychlo napadli...
      A ano, X360 gamepad je bezdrotovy...
      A v buducnosti skor nez budes na nieco nadavat, tak si najprv over fakty...
    • Vlastnim bezdratovej XBOX 360 gamepad pro PC. BATMAN ARKHAM ASYLUM se s nim hraje STEJNE jako kdybych hral XBOX 360 verzi. Tzn. popisky tlacitek se zmenej na klasicky "yksboksacky" (misto zmackni ENTR se ukaze stlac X atd), vibrace jedou STEJNE jako na XBOX 360 verzi, tlacitka sou namapovany STEJNE jako na XBOX 360 verzi atd *5* Proste se to ovlada STEJNE jako na ykskrabici... Celkove PC hry podporujou tenhle gejmpad v hojnym poctu (napr: DIRT 1/2, GRID, RESIDENT EVIL 5, AC, TOMB RAIDER atd), hry se tim padem ovladaji uplne STEJNE jako kdybych hral XBOX 360 verzi jen s tim rozdilem ze diki vyssimu vykonu PC mame na PC verzi lepsi grafiku, vic fps atd ze jo... *3*
    • What? Vždyť na klávesnici+myš se to hrálo naprosto pohodlně.
      • Hra mlaticky na klavesnici je hrich. To je jako hrat fps na gamepadu. A nechci slyset, ze fps se da na gamepadu hrat pohodlne. :-)
        • Nevím, co zrovna v Arkham Asylum na tom bylo hříšného, když comba se skládala sama od sebe a člověk akorát furt mačkal jedno tlačítko. Srovnávat něco tak pohodlného s hraním fpsek s ovladaček mi příjde hodně nemístné. ^_^
          • No vidis, hral jsi na klavesnici a ani nevis, ze tech tlacitek bylo vic. :-)
    • vzdycky je moznost si koupit gamepad :)
      • U PC sedet s gamepadem mi je proti srsti, na PS si zahraju shoguna nebo max payna, na konzoli konzolovku. Je ten gamepad pro pc vubec bezdratovy, zvlada vibrace a podporuji to hry?
        • gamepad od xboxu si muzes koupit bezdrat (akorat potrebujes prijimac), logitech dela taky wireless. ja jinak hral batman: aa na klavesnici a uplne v pohode.
          • A jak je to s temi vybracemi?

            Ja hraju na PS3 a asymetricky gamepad xboxu mi nesedi.
            • No to vim, ale jak to podporuji PC hry?
            • vibrace u xbox controlleru sou, u logitechu ti ted z hlavy nepovim, delsi dobu sem ho v rukach nemel, ale zalezi od modelu... mel sem rumblepad II a ten vibrace mel, ale zas nemel trigery.
  • rancor1223
    Tak už druhá hra (první je L.A. Noire) co bude muset počkat až dohraju Skyrim *1*
  • at to vyjde díl,nez aby to dopadlo jak rage

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit