Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si nemuzu pomoc, ale mam pocit ze TheGGG a Jack1947 jsou jeden clovek :D :D
  • cumpi3
    Rok 2018 a ctu o tom, ze se bude dat premapovat klavesnice
    • jestli půjdou přemapovat buttony na konzoli, beru to jako pokrok... nebo je to až moc future? *1*
      • kdyby šly přemapovat buttony na konzoli, úplně by jim to rozbilo ty všechny úžasný quick time eventy, za mě jenom dobře, ale takový David Cage by to mohl rovnou zabalit *4*
  • MARTASLJ19
    Práve kvôli tej idiócií, že to bude na Battlenetu si COD tento rok nekúpim. Call of Duty patrí na Steam. Battlenet účet nemám a ani ho nechcem. No Steam - No Money.
    • No neviem. podla mna to je uplne jedno. Koho bavia rychle arkadove fps, bude to prenho jedna z najlepsich hier. tolko hernych modov ponukne len maloktora hra.
      Vyzera to na najlepsie call of duty za posledne roky. Odstranili nenavidene scifi ale aj kritizovane ww2. Pridali herne mody ktore mozu pritiahnut obrovske mnozstvo hracov.
      Neskusaju nove prostredie, novu znacku. ale stavili na istotu Black ops. Ak priniest battleroyale, tak do black ops serie. to je to najlepsie rozhodnutie.
    • Tak to si asi dohrál Cod a hry od Activision zda se , že většina her od tohoto vydavatele bude na bnetu jelikož Blizard patří pod Activision
    • Veskoslav
      Nikdo nedá dobrovolně 30% a pár milionů uživatelů má Battlenet. Rozhodně více než uPlay například. Už s příchodem Destiny 2 na pc bylo jasné, kam se A-B vydá.
    • Steam se postupně mění na ústav, který si hraje na "Mind police". Valve čím dál tím více mluví do toho, co je politicky korektní ve hrách a co ne...
      ...takže být váma, tak bych to s vychvalováním Steamu nepřeháněl.

      Já osobně jsem rád, že roste konkurence, která tlačí na Valve.
  • SalemCZ
    Nevím Ubi taky dává hry na Steama. Tak proč to dělat jenom na jednoho klienta.
    • Veskoslav
      Ano, koupíte na Steamu a pak spustíte přes jejich klienta
      • SalemCZ
        Já vím, ale mají alespon větší kupní sílu díky steamu, třeba ted lituji že jsem si koupil R6 na uplay a ne na steamu
        • fortnite tiez nieje. battleroyale je popularny, chytil sa a nepotrebuju ani steam. Overwatch takisto.
          Myslim ze tohtorocne call of duty bola sazka na istotu. Najpopularnejsia seria black ops, boots on the ground a do toho battle royale ktory nici ine fps hry. To im vyst moze.


          Aj podla prvyh zaberov z hry, to nevyzera na to zeby to bol prepadak. Odhadujem ze pojde o najhranejsie call of duty v historii
    • Protože verzí CoD je na Steamu už tolik, že o jednu více či méně nebude znamenat prakticky žádný rozdíl.
  • Asi uz jim bylo trapny, kdyz se CoD ...ta slavna frenciza drzi nekde na konci Top 100 hranych her na steamu a porazeji ji i mnoho let stare hry. Kazdopadne si muzou bejt jisty, ze pokud se toho nechytnou streameri jejich verze Battle royale, tak na battle.netu to zapadne jeste vic nez na steamu.
  • Kdyz sem to psal dááávno kdyz dali Destiny na battlenet, a predpovidal sem konec blizzardu jak ho zname, a zruinovani acitivisonem a ze prvni hrebik do rakve bude call of duty na battle netu, tak se mi smáli, tak me minuskovali, tak mi neverili....
    • jindra.veliky
      nevzdavek to, Jezise taky ukrizovali a rikal.jen pravdu
  • Tak to bylo všem snad jasný už ve chvíly, kdy Activision koupil Blizzard. Všechno od Activision bude vycházet "exkluzivně" na Battle.netu.
    • Veskoslav
      Nechci nějak kazit náladu, ale Activision rozhodně nekoupil Blizzard. Proběhla fúze, to je něco jiného. Navíc většinovým vlastníkem je Vivendi (nebo byla) a ta vlastnila Blizzard. Navíc do tohoto společenství patří i King Digital Entertainment například. Ono ne nadarmo se firma jmenuje Activison Blizzard, ne pouze Activision. To, že u her jako Destiny, CoD se píše pouze Activision? U her jako Starcraft atd. se také píše jenom Blizzard:)
  • Jack1947
    Ježiš to nešlo shrnout do jednoho článku, zachvilku bude na net.Battle vycházet pomalu každá druhá větší AAA hra.

    Hehuž ji dokonce v klientu mají lol to byl fofr.
    • Veskoslav
      Ty jsi vážně blbec....Activison to ohlásil už dávno, že jeho nové hry budou takto vycházet. Možná to bude Jacku dáno tím, že oficiální název firmy je Activision Blizzard a většinovým vlastníkem je právě vlastník Blizzardu. Destiny 2 byla první hrou, která byla na Battle.net (ani to neumíš napsat správně). Proč aspoň základní data nevíš, když už musíš zase psát všude, kde je diskuze....
      • Jack1947
        To jsem napsal schválně, aby ti naběhla cévka ty šášuldo *1*¨

        Jinak to je hezké že to ohlásil už dávno, nicméně pokud se řídím tady a jiným webem tak tam nixc nebylo a nebude to automaticky u všech her jen nějakejch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit