Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostředí a grafika vypadá úžasně, uvidíme jaká bude hratelnost :)
    Zná někdo datum vydání na PC?
  • Proč né VR? Zrovna tady by to bylo fakt dobrý...
  • Speedrunem za 45min, ne dekuji
    • GlaDOS
      To je nějaký argument? Skyrim speedrunem projdeš za 35 minut.
      • Argument je spíš to, že ať to hraješ 10 minut nebo 10 hodin, furt to je walking simulator kde není absolutně co dělat. Lidi co za tohle platí by měli ty peníze poslat mě a jít se projít ven při poslechu nějaké audioknihy. Zdravější, lepší zážitek a ještě mi udělají radost.
        • walking simulátory maj většinou moc pěknou grafiku, případně aspoň pěkný scény... a nebo příběh, často hodně osobní... vlastně je toho spousta, co se na nich lidem může líbit, i ta přeceňovaná Dear Esther mě tenkrát fakt chytla, protože mě umístila na nějaký neznámý místo a nechala mi spoustu prostoru pro fantazii, co se tam dělo/děje, už jen to objevování je zábava... někomu to prostě přijde fajn :)
      • Proto by tyto hry mely stat max 300kc, hra co jde dohrat za 40min je logicky o nicem
        • Tvoje baba je logicky o nicem.
    • sex se dá taky zvládnout za 20 vteřin, co si to trochu užít? ;)
  • Tak doufám, že to alespoň o něčem bude. Ne zase chození po domě, kde nikdo není doma ...
  • frantisek_nejezchleba
    Everybody’s Gone to the Rapture vyjde vstříc hendikepovaným hráčům: po svém srpnovém debutu na PlayStationu 4 se podívá i na PC!
    • Přiznám se, že mě to pobavilo, ale kvalitní nedostaneš :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit