Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mě to jede v pohodě, zatím LVL 2 ale pecka :)
  • DekkerDave
    Jede mi to v pohodě. Bohužel MGO3 je spíš takový 3rd person Call of Duty. Prostě se jen běhá a střílí, málokdo používá CQC a ještě míň lidí používá nesmrtící zbraně. Chybí tam klasickej textovej chat, je tu jen voice chat a to navíc bez push to talk, takže kdekoho slyšíte, jak tam funí, krká, prdí nebo buší do klávesnice, popř. mele nějakou hatmatilkou. Mute jde dát jen přes score tabulku a ta zas není přístupná pořád, takže musíte trpět a čekat, až se vám to hra uráčí dovolit.

    Jo a taková perlička - má to konzoloidní autoaim a zatím jsem nenašel, kde to vypnout.
    • Kozy
      Na PS4 to bylo první dva týdny taky tak, pak se to uklidnilo.
  • Francis
    A mne stále nejde spustiť ani blbý single. Mám nahratých 90+ hodín, a hra sa mi už nechce zapnúť. Skúšal som aj znovu stiahnuť data a nič...
  • Morraw
    Zkusil jsem jednu hru a je to cajk. Nic teda neseká ani problém s připojením. Super přídavek k singlu. FOB mise mě teda moc nebavily.
  • Kravicka
    Docela prujem.
  • Mě MGO dost zklamalo už na PS4. Málo módů.Grindování výbavy a časté problémy s připojením (lagy apod). Škoda MGO pro MGS4 byla velká zábava. Tady je to takové podivně rychlé a nepřehledné.
  • Ahoj, zkoušel jsem to a strašně se to seka i na minimální detaily a nízké rozlišení. V singleplayeru mi vše běží na maximální detaily a fullhd. Máte také někdo stejné potíže...??
    • J to jsem mel taky notas pouzival integrovanou grafiku
      • Díky za radu, už to jede jak má. Stačí přepnout na silnější grafiku.
    • Mně to to jede jako Fík.
      • Mě to jede v pohodě ale kdykoliv hraju na myši tak hra vypadá zasekaně i na vyšších fps
    • Damarus
      Mě to jede ok, takže chyba bude jinde
    • Stejne potize jsem zaznamenal i ja. Presne jak popisujes. Snad je to jen chyba networkingu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit