Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    To by museli prekopat cely strileni, animace a jizdni model, aby se to dalo hrat. Jsem to tenkrat smazal po 10 minutach

  • TheGGG

    já hrál PC verzi a bez problému... svého času možná trochu neoptimalizované, ale tenkrát jsem dostal nové PC, takže to byla bomba. Za mě nejlepší díl série.

    • 0011

      Za mě ovládáním naprosto nejhorší díl animace pohybu postav styl připokakaný robot a střílení děs. Jediný díl z toho co vyšlo na pc, který jsem nedohrál. Když jsem po letech hrál třetí díl (IMHO nejlepší) nevěřil jsem, že hraju hru že stejné série, dvojka potřebuje opravit jako sůl, třeba ji konečně dohraje jestli odvedou dobrou práci.

      • TheGGG

        trojka je přepápálená blbina, dvojka měla nejlepší humor, příběh, stylizaci... a animace a ovládání byly ok

        • 0011

          Na gamepadu možná, na klávesnici s myší to bylo peklo a co se týče animací zkus si to znovu nainstalovat, protože já to naposledy zkoušel hrát poměrně nedávno a i GTA 3 animace pohybu zestárli mnohem lépe. Osobně mi přepálený humor a nadsázka začali vadit až v Gat out of hell, 3 a 4 jsou aspoň výborné parodie, ale hlavně pro mě je gameplay důležitější než všechno ostatní , pokud nejde o adventuru, ale pokud gameplay skřípe, obvykle mě zbytek nezajímá.

          • TheGGG

            instalovat a hrát to znovu nebudu, ale dle této cutsceny na YT mě pamět neklame a pořád to vypadá dobře: https://www.youtube.com/watch?v=DBSg2F53nZQ

            • 0011

              Jenže já se nevyjadřoval ke cutscénám ale k animacím ve hře, to jak se hýbe postava když jį ovládáš a ne v předskriptovaných situacích jako třeba tady 

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                naprosto dostačující na svou dobu a jak říkám, dějově, postavama a humorem byla dvojka nejvíce odladěná a to zase zajímá hlavně mě

  • TheSuffering

    A co bylo u PC verze za problém? Já to bez problémů hrál na Steamu, nějakých 70 hodin jsem tam strávil. Jen jízda se čtyřkolkou, to byl porod, za kterým stál zmiňovaný framerate, ale to se dalo nějak vyřešit. Jinak jsem si to užil a společně s trojkou to jsou pro mě nejlepší díly. Klidně bych se spokojil s remakem během toho čekání na pátý díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit