Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra mě teda hodně potěšila. Mít to auto-read (na což jsem zvyklej z vizuálních novel) a pořádný překlad (ten překladatel se s tím teda fakt nepáral, ještě že to má původní japonský dabing), tak by tomu k dokonalosti asi moc nescházelo.
  • Jack1947
    Za pět prstů... by byl hřích nezkusit. *3*
  • již druhý článek a o tomto, ale že Banished už oficialně podporuje mody (dnes vydali patch - předtím jen beta patch) zase ani čárka...
  • species
    Tahle hra fact neni spatna, opravdu tahovka na urovni. Doporucuju vyzkouset i pokud vam zrovna nesedi japonsky styl. Stoji to za to.
  • Hra ktora zasluzene patri do top5 minulej generacie. Tesim sa na dalsie playthrough!
  • 11tého? Hm že bych si jí pořídil k svátku? JJ jedna z mála exkluzivit, kvůli které jsem chtěl PS3, tak nakonec jsem se dočkal, ještě až konečně výjde GTA5, tím se završí můj wishlist PS3 her
  • se asi poseru prvni vec co me prastilo je vzpominka na Vagrant Story tohle teda beru uz kvuli hudbe
    • maros.goc
      Hitoši Sakimoto... Veru :-)
  • Těším se, hry a především RPG a strategie od japonských autorů bývají vždy dobré.
  • O hře slyším poprvé (PS3 nevlastním), ale z videa vypadá zajímavě i přez okatou zastaralost. Japonská strategie s příběhem a hlavními protagonisty v modern-fantasy světě? BERU!!
  • Přišlo to jako blesk z čirého nebe. Těším se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit