Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KutilTim
    Přeci jen je to smutné. Když vyšel první Prototype, hodně se lišil od ostatních her, nebylo to žádná kopie jiných značek. Když jsem to spustil a začal hrát, přišlo mi to takové trošku šedé a ponuré a tím pádem i trošku nezábavné, ale potom se roztrhl pytel!! Stal se z toho takový odvázaný nářez, příběhem to příliš neuchvátilo, kdežto ta hratelnost!! Občas si říkám, kéž by takových her bylo více, né pořád jen padesáté pokrač. CoD. *4*
  • Myslím si,že hlavní co odradilo fanoušky od tohoto dílu, byl hlavně nápad udělat hru tak,jak by nikdo nechtěl tzn. vytvořit v prvním díle hrdinu za kterého hrajete a poté po něm jít v druhém díle .Koho by to opět napadlo ? Stačila Mafia 2 i když to byla součást příběhu.
    • ZvacA
      Naopak, je to hodně zajímavý krok. Udělat z bývalého hlavního charakteru cíl pro dalšího má rozhodně potenciál, třebas je to patosově součástí nějaké pomsty. Mercer nebyl rozhodně příklad nějakého klaďase, kterýmu by se muselo fandit od začátku do konce a jeho role byla totožná i pro druhý díl s tím rozdílem, že za něho nehraješ prim. Osobně musím uznale pokývat nad tímto přístupem k hlavním protagonistům, tohle v totiž řadě hrách chybí i z hlediska větší zajímavosti univerza. Omílat pořád dokola jeden a totéž charakter do dalších a dalších dílů je sice nějaká symbolika pro značku, ale ztrácí to šťávu. Vezmi si kupříkladu takový Resident evil - polovina fandu očekává, že někdo z hlavních charakterů třeba i padne, aby to nebylo tak předvídatelný nebo alespoň obrátí na druhou stranu a pod nějakou záminkou změní "dobrou" stranu za tu " špatnou".
  • PC verze není ohrožena, možná bude chybět nejaká ta maličkost jako podpora myši a klávesnice ale jinak OK ... :p
  • ani se nedivím že krachli když je napadlo vyjít s takovým nesmyslem jako prototype
    • Mas recht je malo battlefieldu, cod, warcraftu a jinych "zavedenych znacek". Tady neni misto na inovaci, musi se varit prachy.
  • Jsem jedinej komu zdá ten nadpis retardovanej..?
    • Sice jsem musel zamžourat a dvakrát si to přečíst, ale retardované mi to nepřijde *3*
    • Že to ty čteš: PC verzi Prototype 2 propouštění v Radical nehrozí *4*
    • mne skor pride divne pisat ten isty prispevok 2 krat *14*
    • me se to zda ok, skratka pc verze není ohrožena propouštením
  • Jsem jedinej komu zdá ten nadpis retardovanej..?
    • Chvilku jsem přemýšlel, co jsi tím myslel... Taky ti nějaký slůvko vypadlo ;)
      • jindra.veliky
        kdyz nechape ani ten nadpis *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit