Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlevkrku

    Tohle mám všechno doma, ale každé zvlášť :-) A trochu slabší PC...🙂

  • 😱Jako sorry ale tohle není nic světového. Dát 4 krabice do jedné? To si každý kdo tomu trochu rozumí doma udělá taky... Jo kdyby to melo sdílené porty, disky, vlastní systém, co se zeptá: hale vole na čem dneska chceš hrát. Ale toto je dětinska pic.vina. O tomhle jsem přemýšlel když jsem byl ještě kluk.. 

    • jiri.svak

      Zda jsou to jen 4 krabice v jedné a zda je tam sdílený port najdeš v tomto článku.

      • Četl jsem to a mám pravdu. Obsah 4 krabic dané do jedné. Sdílený jen jeden port a to přes manualni přepínač 😂

  • uher

    Je to hezký, né že ne, ale k čemu tam je ten X-Box, kterej je tam vlastně úplně zbytečný, když všechny hry z něj můžete hrát na té nabušené PC části. Kdyby ho ze sestavy vyhodili, byla by levnější (i když je neprodejná).

  • Vlastně vůbec nevidím smysl. Oproti 4 odděleným zařízením to neumí nic navíc. Ale když se pokazí jedna komponenta, tak do servisu půjde celá krabice (není lepší poslat do servisu třeba Switch a mít doma pořád tři herní zařízení?) a pokud v domácnosti hraje více lidí, tak předpokládám, že je lepší mít herní stanovišně trošku roztahané (třeba i v různých pokojích) a to zase jedna skříň dost komplikuje. (mít herní PC v pracovně, PS4 v obýváku a swich v dětškém pokoji mi tohle asi neumožní, že?)

    Takže z uživatelského heldiska vidím jen nevýhody a omezení.

  • Jack1947

    Dobré no a bude to taky stát 4x tolik ? 😎

    • Jack1947

      Když už něco co mít tak nějaký systém který by dokázal naplno emzulovat zméněné platformy, než mít další větší PC! které navíc nemá moc výkonu. Hlavně že pod stolem ( či na stole) bude další krabice která se bude jen obalovat prachem 😈😬

      • A jaký HW by jsi tam chtěl mít, aby emuloval 3 herní konzole (v případě tohoto zařízení běžící i klidně souběžně)?

        • Jack1947

          Nějak to vymyslet lépe takhle to bude jen horší krabice. Na to si ještě počkáme otázka je který blázen to koupí ( mimo USA) Podobná zbytečnost jako to předražené Okulus co tady byl před pár týdny článek.

          • Nekoupí to nikdo, protože se to prodávat nebude. (četl jsi vůbec článek)

            Emulaci aktuálních konzolí ještě nedáš. Emulace vyžaduje výrazně silnější HW než jaký emuluje. Chtít emulovat PS4 nebo X1 je v dnenší době nesmysl.

  • kkING

    Zajimave, ale vyuziti bych si dovedl predstavit snad jen kdybych mel vse zaple soucasne a hral 4x :-) V podstate to je jako postavit si vedle noveho PC  dalsi x let stare z bazaru, kdyby to byl jeden HW pro vsechno, tak by to bylo jine kafe :-)

  • Lolis

    Takhle prznit PC :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit