Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jaj vy FIFA idioti zaslepený.. :D
    • Mato1987
      Ako vidím, tak gramatika nie je jednou z tvojich silných stránok :D
      • Aj majster tesár sa občas utne koľko.. :D
  • Mart9
    Jesliže má FIFA 7/10, mělo mít PES 6/10 a tečka. Je to taky super fotbálek, ale neni to lepší hra! Dlouho mě tady nic takhle nevytočilo. Pěkné Vánoce přeju.
    • pes je lepsia hra. ovela lepsia
      • Mart9
        je ovela lehčí, ne lepší
        • Lehčí?? To je věc která ani nejde moc posuzovat protože je subjektivní.

          Myslím že v PES se více promítne taktika kterou si nastavíte v průběhu zápasu nebo před ním. Zdá se mi že je tam lepe zvládnuta fyzika. Ve fifě je to více arkada ikdyž má svá pevná pravidla.
        • :D lol, tak to jsi to určitě hrál
          • Mart9
            Srovnávám dema. FIFU jsem hodně hrál naposled 13 a v 15 jsem první zápasy nemohl dát nějak gól, často mi zápasy končily 0:0 nebo třeba 1:0. V PES 2015 demu jsem si dal první zápas, ani jsem neuměl ovládání a snadno jsem vyhrál 2:0. Brnkačka.
            • Ani náhodou
  • Proč se tady recenze objevuje až po měsíci od vydání hry? Nemá snad recenze seznámit hráče a potenciální kupce s hrou co nejdříve po vydání? Nebo najíždí games.cz na trend, kdy bude vydávat recenze na hry se čtvrtletním zpožděním?
    • Mart9
      Tenhle účel bude recenze plnit ještě 11 měsíců, než vyjde další díl.
  • Mato1987
    Nesúhlasím ani s recenziou ani s výsledným hodnotením, iba v tom prípade ak by bach zmenil finálne hodnotenie a textovú recenziu i FIFA 15 na 9/10 a odpočítal výslednému hodnoteniu PES 2015 2 alebo 3 body.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit