Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I když vozidlo je důležitým prvkem ve hře, tak to neznamená že bude dobře propracované jako hratelnost sama o sobě nebo grafika.
  • To multiplayer video opravdu nic moc. Koncept sice hezký ale to že auta opravdu zdemolovala polovinu města bez škrábance je fuj.
  • Grafika je sice dobrá, ale ta auta jezdí jako přilepená k silnici.
  • a ty auta to co je narazi uplne do vseho a autu nic ty vole to je tank nebo auto! trapas! obrovsky fail tahle hra
    • Taky toto nenávidím.Místo plynulého projetí zatáčky ve smyku zase vidím šokové 1 sekundové vžuuuuum,auto jako přilepené a ještě v té sekundě zničí 2 lampy,2 budky,4 lavky atd aniž by ho to zpomalilo.Škoda.
  • No tvle, tohle vydavaj v roce 2014??? Vzdyt se ty auta chovaj jak v GTA3!! Litajici krabice s osou uprostred auta, hrozny, fakt hrozny. O grafice nemluve.
    Ale co, jim to je u zadele, multimedialni masirka uz funguje nejakou tu dobu, takze tak mega kusu napric platformama prodaj. Lidi to budou kupovat ikdyz to stoji za houby.
    Boze, vrat me zpet na prelom tisicileti, ja chci hrat zase skvely hry a ne tyhle katastrofy...vzdyt driv co hra to perla, dnes co hra to katastrofa.
    • Jakoby v NFS ten jizdni model byl buhvi jaka parada :))
      • Lidé, kteří žijí v iluzi, že NFS je jediná závodní hra, musí mít docela smutný život.
      • wenceslaus
        U Sport Cars GT, Colin McRae Rally docela jo.
    • Ty jsi kretének, viď? Co jsi to, proboha, vyblil? *1* *1* *1*
      • čirou pravdu. Ta hra vypadá otřesně, typický dnešní rychlokvašek - udělá se pořádný hype, prezentace s falešnou grafikou, hra se vymazlí jen v prvních 1/5 herní doby a zbytek už je copy&paste... Hlavní je, aby se to prodalo. Se stačí podívat na místní komenty - všichni nadávají, jak mizerně to vypadá, ale stejně už to mají předobjednané. Hype je dnes klíčová věc.
        • Hype ovlivňuje jen duševně slabší. Navíc to není žádnej argument vypovídající o tom, že by ta hra měla být sr.čka.
  • co to vidim na tom obrazku ze steampipe hacked? *15* *15* to jako se daji hacknout TRUBKY ktere pak vybuchujou? trapaaaaaas *15*
    • KronosDeret
      prekvapive daji, kdyz mas uzavery kontrolovany nejakym PLC distribuavanym systemem a ziskas nad nim admin prava, muzes do kokretniho uzlu privyst nadkriticky tlak... ergo exploze
      • jasne a to vsechno presne na vterinu kdyz nad tou trubkou jede auto *15*
        • KronosDeret
          vis ze se tu bavime o hrach ze jo? Jak te proboha muze cokoliv bavit hrat kdyz je to vsechno jen zabavne zjednoduseny? *3*
  • No tak známe věrohodnost Smutného článků a recenzí, zejména Rome II a Battlefield 4 pobavily, takže bych to tak neprožíval, ona se pravda brzo ukáže *4*
  • Tak po přečtení článku a diskuze začínám pochybovat, že ten hype, který místní redakce kolem této hry rozpoutala je nadhodnocený.
    Pokud budu tak všemocný hacker a budu tedy moci ovládat celý městský systém jen pomocí mobilu (velmi, ale velmi nereálné), tak pak mi nedává smysl odečítání bodů za poražení chodce (buď pomocí hack zabráním nahlášení události a mého odtajnění, nebo změním semafory tak, aby chodec sám vběhl pod jedoucí automobil), stejně tak scéna s hromadnou srážkou (zablokování hlášení na záchranáře a policii). Takto to na mě působí pouze jako jásání nad něčím, co si to nezaslouží.
    A k tomu hackování mě příjde jako největší zklamání, že se Ubisoft neodhodlal a nezakomponoval do herní náplně opravdové programování. Představoval bych si to tak, že by se vám postupně odemykaly části kódu (třeba PHP,HTML,java), kde by bylo vždy popsáno, jak to lze použít ve hře, a jejím kombinováním by se daly řešit situace ve hře. Pak někde ve wiki, nebo nápovědě, by byl popis kódu a jejím reálném využití. V Assassin Creed II takto hezky zakomponovali popisy historických staveb v Itálii.
    • wenceslaus
      Velmi, ale velmi nereálných věcí je ve hrách spousta. Čím se tohle liší od nereálného boje, nereálného pohybu a nereálného použití lékarniček ve hrách?
    • Chlapče, ani jedno z toho cos napsal nejsou programovací jazyky. Tak co tu meleš o programování. :) Zas chytrá hlava.
      • Java a OHO nejsou programovací jazyky? Ty budeš asi hodně chytrej zedník.
    • Je to hra pro masy, nikoláv programatory. A co se tyce casti kodu, mas vubec nejake predstavy o realnem programovani? Prijde mi, ze ho vnimas neco jako stavebnici lega, kde kostkami maji byt kusy kodu. Ale tak to realne nefunguje. Maximalne by mohl sbirat exploity, ale tim by se pasoval na podradneho hackera na urovni script kidies a to by asi do pribehu nepasovalo. Pro hackera jsou podstatne znalosti, informace o tom, jak veci funguji a hledaji skuliny ve vysoke mire slozitosti, napr. matematickych modelech, na kterych stoji moderni sifrovani. Jenze to nejsou veci pro masy.
    • KronosDeret
      Ja uplne vidim ty stovky tisic hracu jak se ucej pri hrani akcni adventury programovat :D A nechapu co je nerealneho na hackovani mobilnim telefonem. Telefony jsou dnes turing-kompletni PC a stejne tak onen hypoteticky CTos je hromada serveru a ethernetu, ke kterym musi byt pristup z konzole. Kazdy system ma bezpecnostni diry (nejcasteji lidi) ktery muzes vyuzit aby ses odstal dovnitr a je sumak, jestli na to mas napsanou aplikaci na mobilu nebo sedis u zero laptopu nekde v kavarne. Hackeri nejsou magove, jen lidi co vedi jak pocitacovy systemy fungujou a maj dost kreativity na to aby vytvareli novy pouziti pro existujici HW. Me se naopak tahle fikce z blizky budoucnosti zatracene libi.
      • Keyz
        Problém je, že to vypadá na kompletní fikci. Jestliže by to fungoval jednoduše jako na videu, již dávno by to měla policie apod. Hráč by pak nebyl jako superman.

        Větší smysl to dávalo v novém Deus Ex.
        • KronosDeret
          Precenujes technologickou uroven policie. Zkus v Cechach nahlasit kyberneticky zlocin a na vetsine stanic na tebe budou koukat jako na martana. Plus jestli to chapu spravne CTos je v chicagu cerstve tudiz Aiden vyuziva zatim neosetrene diry. Hackeri jsou vzdycky napred pred zaplatami. Plus komplexni systemy maji tu zajimavou vlastnost ze se 100% zabezpecit prakticky nedaji, cim vic soucastek a lidi, tim vic der. Nekdy je dokonce nemozne chybu napravit, protoze by naklady prevysili puvodni cenu systemu.
          • Keyz
            Tak se na to kašle, protože není tlak na politiky.

            Kdyby jsi přehodil světla a byla by nehoda rychle by se to začalo řešit. A kdyby šlo lehce přes telefon vše nahackovat, tak v té době, by to měla i česká policie :)

            Tedy fikce ze supermanem. Třeba na to bude police časem reagovat a ke konci to bude umět taky.
  • MrSanta
    Zajímalo by mě, zda se dá ve hře změnit ohoz. Ten kabát by mě při hraní velmi s*al.
    Jináč to zní jako celkem zajímavá hra. Moc jsem informace o Watch_Dogs nesledoval a teď jsem příjemně překvapen tím, co hra nabízí.
    • Plno outfitů je v předobjednávkách, ale vše to jsou kabáty :3
    • S tím, že pro některé předobjednávky(nepamatuji si přesně) bude jiný outfit jako bonus, tak bych řek, že celý outfit měnit asi určitě pude, jednotlivé části ale spíš ne.
  • Jediný dotaz: Ubisoft game Launcher?...

    Jestliže ano - děkuji, již jsem zvracel *11*
    • Asi máš na mysli uPlay. Mám přes něj RockSmith2014 a FarCry3 a neměl jsem a nemám sebemenší problém. Ale rozumim, že to může být hra od hry rozdíl. Co vím, tak u hodně her se dá uPlay komplet obejít, pokud s tim teda má někdo problémy.
    • MrSanta
      S uPlay jsou nějaké problémy? Já tam mám akorát Far Cry 3 a Blood Dragon a nikdy jsem problém neměl.
      • Taky jsem si ničeho nevšiml..na několika počítačích. Pán má asi PC v malém nepořádku.
      • Přesně tak, k tvému tam mám navíc ještě Black list a Black flag a bez problémů :)
    • Naprosto tě chápu: Kvůli rozjetí Ghost Recon: Future Soldier přes tuhle hovadinu, jsem musel upravovat soubor v registrech a než jsem to řešení na netu našel, tak mi vyrašil minimálně jeden šedivej vlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit