Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaonce -Quitiry nejoblíbenější obchodní trasa původního Elite ....
  • Vypadá to hezky, ale multiplayer nechci. MMO je o něčem jiném, než single hra, já chci pořádné single hry.
  • DeDy
    Těch vesmírných simulátorů je hrozně moc. Nedokážu si vybrat, který podpořit. Hrál jsem první Elite na ZX. Pak Frontier na Atari ST. Takže moji důvěru mají maximální. Ale co když bude Star Citizen, nebo Infinity: The Quest For Earth zajímavější? https://www.inovaestudios.com/
    • walltar
      Já sem podpořil všechny ... Elite vyjde tento rok, Star citizen asi tak rok potom. Takže bych podpořil Elite a za rok uvidíš, jestli tě ještě bude bavit. Pokud ne, tak si mžeš koupit SC jak hru vydají.

      Infinity nějak podezřele mlčí, takže tam nevím co bude. Taky jim nějaké peníze pošlu jak budou mít KS, ale moc jim v téhle konkurenci šancí nedávám.
      • DeDy
        Na podzim 2013 vydali video. Taky píšou že na jaře jdou na KS. Video: http://www.youtube.com/watch?v=A9lFhROGHVs&feature=c4-overview&list=UUVm2yW4iSB-DTJ1guzeIy_g
  • Lawliet
    Jako ta kolize lodí WTF? Srazí se neidentifikovatelně rychle dva kusy vylisovanýho kovu a ony se jen odrazí, jak pinpongovej míček od pálky? WTF?
    • walltar
      Bych řekl, že to je tím, že ve hře zatím nemají damage model ...
  • eve online je pro geeky. a nuda. tohle vypada lip, ale 200 liber ? zapomente, to nebude moc rozsirena gamesa.
    • walltar
      200 liber stojí přístup do alphy ... potom jsou dva stupně bety za 100 a 50 liber. A hra jako taková stojí 35 liber.
      viz tady ... https://store.zaonce.net/
      • tedy kazda beta se bude nakonec platit?
        pokud ano, tak tuto hru rovnou skrtam ze sveho seznamu.

        tu alfu bych pochopil, ale nesouhlasim s placenou betou.
        jako mam zkouset co vsechno u te hry vydrzim a jeste jim za to i zaplatim !?!
        NE dekuji.
        • walltar
          Tak si betu nekupuj. *1* ... Kup si finální verzi a nemusíš nic zkoušet. *7*
          • jo jo nekoupim, a nazkousku nekoupim ani plnou hru
            s trochou logiky by jsi pochopil, ze jedina moznost jak dnes legalne vyzkouset hru je prave neplacena beta.*5* za davnych casu existovaly dema nebo pozdeji byly trialy.
            asi jsem uz moc stary na to abych musel vsechno zkouset, investovat penize a cas.

            kdyz uz bych hru koupil a nedokazal u ni vydrzet aspon par dni, pak by mne docela stvaly ty vyhozene penize.
            na to uz jsem se spalil docela dostkrat. (treba perlicka byla kdyz jsem koupil Section8 2x a pak 0x zahral kvuli GFWL)
      • jo super, sice v tom neni zadna logika... ale... tech konecnych 35 je ok...
        • walltar
          Logika v tom je ... v každém testu je potřeba omezit počet lidí, protože nemají servery dost silné na to aby se do něj dostali všichni. A vzhledem k tomu, že to je crowdfundingový projekt tak prostě dají přístup lidem, kteří víc pomůžou projektu.

          Ostatní hry možná nemají tak velké přírůstky, ale u většiny to funguje podobně.
          • ano I ne. Preci neni normalni tlacit 200 l, za alphu..... to je jen pro totalni silence, a lidi ktery uveri jednomu videu.... strasna lakacka a riziko, ze jsi prave vyhodil 6000 tacu oknem, za ranou alfu.... a ze jaksi plna hra nemusi byt tak kvalitni, nebo ze to dokonce bude vice nez prumerna strilecka...
            • ucho
              je to zcela normální. chtějí si zajistit, aby měl do alfy přístup pouze opravdový fanoušek, který si bude uvědomovat, že jde o alfu. a zapomínáš na jednu důležitou věc, na kickstarteru ta alfa byla jako odměna právě až od těch 200 liber. kdyby ji nyní nabízeli levněji, je to podraz na backery z kickstarteru, čímž by šli proti lidem, kteří pomohli hru zafinancovat. vzhledem k té kickstarterové kampani se tedy zachovali správně...
            • walltar
              No a proto to vyhodí jen celkem malé množství lidí, kterým na hře celkem záleží ... pokud nejsi schopný udělat alphu pro všechny tak je to stejně dobrý způsob výběru jako kdo dřív příjde ... nebo náhodně.

              A jak sem říkal je to crowdfundovaná hra, která měla kickstarter ... já jim tehdy poslal nějakých 100liber na základě kampaně. Poslal bych i těch 200, ale už sem v té době dal peníze do několika projektů a alpha mě až tak nezajímá ... spíš až beta, ve které uč bude vív než jen střílení po lodích.
  • walltar
    Vypadá to parádně ... sakra už aby tu byla ta beta, kde toho bude víc, než jen souboje.
    • Ty pocity, které se mnou cloumají při pohledu na tuhle hru se nedají pojmenovat, ale pokusím se - Ta hra prostě vypadá skvostně, akurátně, účelně - sakra, to je hra kvůli které bych i možná šel do nového pc (vyjma ARMY a pár indie záležitostí) - kvůli téhle hře možná ano, škube se mnou...
      • Jít do novýho počítače kvůli indie záležitostem?
        Buď jsem slepej nebo si se spletl :D
  • hrál bych alfu, ale 200 liber ? ani náhodou :)
  • tak presne tohle hraju jiz 3 tydny ve SWTOR ;)
    • Ve SWTOR je newtonova fyzika?
      • samozrejme eisteinova.. a taky tam clovek nesbira trosky.. ale treba zeleny zamerovac take zobrazuje pratele.. ;) no verim ze StarCitizens tento trend take zvladne uspesne napodobit
    • walltar
      Říkáš, mají to tak dobře propracované jako Alphaverzi jiné hry ... no tak nevím jestli to je plus.

      SWTOR: Stíhačky jako Alpha indie hry ... Ale hnusnější. Žeby jejich nový reklamní slogan?
      • USER47
        Hlavní náplň SWTOR spočívá přece jen v něčem jiným, Galactic Starfighter je jen jedna z mnoha věcí na vyblbnutí. A nutno říct, že poměrně povedená a překvapivě komplexní. Základní ovládání zhruba jako freelancer, k tomu přepínání šťávy mezi zbraněma/štítem/motorem, a hlavně ohromná možnost customizace a upgradu součástek a dokonce i posádky, jež člověku dává pasivní i aktivní ability.
        • Nesouhlasim. Ja se u toho neskutecne nudim. Navic prehled vlastnosti a skillu tve lodi je prehledny asi jako nase zakony. A lode se opet chovaji jako kus papiru ve vetru.
          Ale v SWTOR je to jen minihra,takze clovek muze primhourit obe oci.
      • ... skor myslel to, ze Alpha verzia hry stavia na tom, co je v inej hre ako minihra :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit