Přejít na výpis diskuzí

Pete Hines se omlouvá za problémy s betou Falloutu 76

1.11.2018 18:10
Šárka Tmějová 17 příspěvků

U betaverzí se tak nějak počítá s tím, že budou poněkud rozbité, ale ne tak docela u bety hry, která vychází už za dva týdny. Bethesda hráče sice předem varovala před spektakulárností bugů Falloutu 76, zřejmě ovšem nepočítala s tím, že ji nejvíc zradí stahovací klient. Na pomoc nicméně přispěchal Pete...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

To je to co už jsem četl... "Když někdo chce mít něco jen exkluzivně na vlastním klientovy, holt si vyžere ty následky hehe"😛

• sankuri

Ja mel osobne trochu obavy, ale musim rict ze me nakonec FO76 velmi mile prekvapil, az na to smazani bety coz me docela nasralo to bezelo bez problemu, stabilni FPS a na Bethesdu minimum bugu. Systemove je to FO4 s radou vylepseni, absence NPC mi prvni hodku pripadala kapku divna, ale na druhou stranu jim to otevrelo jine moznosti a celkove mi tech 9 hodin ubehlo az priliz rychle a rozhodne chci vic:-)

• ja_nic_nevim

Já si snad znovu nainstaluji jedničku... 

Fallout má být hlavně o S. P. E. C. I. A. L 

Zlatý časy Interplay a Sierry... RIP

• Still

Fargo prohlásíl, že pokud prodá 2 miliony kpií Bard's Tale, tak odkoupí zpět Interplay :D

K smíchu :D

• Kdo dá betatest 4 nebo 8 hodin?

• hele a to má být free to play, nebo normálně za prachy?

• plnejch 60 éček kámo

• Carnage666

Takže skoro poprvé velkej titul na jejich super klientu místo ověřenýho Steamu a hned tohle, hahaha. Divný že se neomluví že nejde vypnout voice chat a člověk musí poslouchat mlaskající, prskající, křičící lidi hned jak vyleze z Vaultu, to prostě hned přidá na tý Fallout atmošce 😉

• Lol v setting je voice chat nastaveni kde si nastavis   area voice chat/team voice chat/off voice chat takze nez napises takovouhle kokotinu tak si tu zahraj.

• Carnage666

Outrage kvůli tomuhle byl hlavně na redditu, takže tak.

• JohnnyLegend

Neprestava me udivovat ze tento odpad nekdo bude hrat a poptavka vypada pomerne velika. Holt hraci se vkusem uz nejsou hlavni kupni sila. Ted se vse dela pro deti, co ukradnou mame kreditku, aby si mohli koupit fialovej virtualni klobouk a animaci tanecku.

• Hráči se vkusem stále jsou. Jen mají jiný vkus než třeba ty, nebo já.

• no žiješ si v pěkně izolované bublině, to se musí nechat..

• JohnnyLegend

Ze by sberaci fialovejch klobouku a tancujicich postavicek?

• Dafuq

• Lukyz

Myslím, že by se spíš měli omluvit za ten paskvil jako celek 🤢

• JohnnyLegend

Naprosto souhlasim. Nalepit na tento nepovedenej klon minecraftu nebo jak to oznacit znacku Fallout, to je krasny zahozeni dobre znacky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit