Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dungeon keeper2 patří mezi mých top 5. Populous 3 byla rovněž super. Vždy jsem doufal, že se dočkám pokračování. Bohužel marně:( Fable mě celkem bavila, dvojka už méně. Absence jakékoliv výzvy, po chvíli hraní už jen rutina. Jinak ale kouzelný prostředí, po audiovizuální stránce nádhera. Spíš pro naše něžné polovičky:)
  • filci,fable je jedna z nejlepších her co sem kdy hrál,na trojku se moc těšim,lepší jak nějaký dragon age,složitý megaRPG,naprosto nezáživná .... *4*
    • no pokud máš rád omalovánky kde mužeš běhat jen po cestičách a nemusíš dělat žádný rozhodnutí tak si Fable klidně hraj, ale je fakt že jak se postupně postava měnila to bylo dost dobrý na konci jsem měl pořádnýho zlouna *1*
  • Peter a Raph Koster, smekám před Vámi.
  • Magic Carpet 3, to by bylo. Onehdá jsem si pustil jedničku na Ghz stroji a speedový zážitek byl dokonalý. Doporučují čtyři ze tří konzumentů.
    • Ono rozchodit Magic Carpet třebas i v emulátoru tak aby chodil normální rychlostí je celkem alchymie. Ta hra je bohužel silně závislá na rychlosti procesoru, zatímco na 486kách to kdysi jakž takž chodilo, na Pentiu 166 to už zase bylo nelidsky rychlý co si tak vzpomínám.

      Každopádně se dost divím, že se toho nikdo nechytl a neudělal trojku. Ve schopných rukou by z toho mohla být opravdu luxusní (nejen) multiplayerová hra. :)
  • No je fakt že kromě Dungeon Keepra hry od PM moc nemusím jsou roztahaný a po chvilce pekně nudný. No a jen takový postřeh když DK vyšel tak cena běžného PC byla tak vysoko že jsem hry chodil hrát do herny kde byla hodina cca za 50kč. a když jsem se tam dostal tak jsme stejně hráli duke nukena nebo RA. Takže PM by možá udělal dobře kdyby se zaměřil na pořádný remake DK
  • Perfekcionismus az za hrob. Zadny umelec by se sebou nemel byt spokojen. Jakmile je, neco je spatne a on zacina stagnovat. Vzdy je co zlepsovat a co se ucit. Peter je nejkreativnejsi herni designer historie. Aspon pro me. Uz jen proto, ze nepodleha modnim davovym zanrum a jede si svou lajnu. Sqjelou lajnu. Nemusi poslouchat bandu manageru co mu diktuji, ze nejlepsi je udelat klon COD MoH a GoW, ze to sype nejvic. Mozna proto nema takovy prodeje jako jiny zanry. V jeho pripade to ale neni minus. Doufam, ze ho tenhle nazor nepusti.
  • Opravdu nenapadne hypovani dalsi hry, ktera, jako kazda jeste nevydana hra od Lionheadu bude proste naprosto bozska a bezchybna.
    • Přesně tak. Dokud se hra hypuje, tka je to nej pecka všech dob, která je naprosto revoluční. Jakmile ji prodají, tak po chvíli na ni začnou plivat aby ukázali jak jso usi vědomi svých chyb a nedostatků a vzbudilo to dojem, že se příště polepší :-D Už je to docela ohraná písnička.
  • Pravda, ako Lionhead toho vela skveleho nenarobili :) Ale Bullfrog, to je ina kava. Peter je zase prilis skromny. Minimalne za Dungeon Keepera (a mozno i Popolous) si imaginarnu sien slavy urcite zasluzi :)
  • Dungeon Keeper je moja naj hra vsetkych cias. Ku dvojke sa vraciam pravidelne az doteraz. Viem ze na dvojke uz nepracoval ale design zostal stejny.

    Jak ze sa ma volat ten novy pocin co sa snazi byt nastupcom DK a ma vyjst coskoro?
    • Presne tak, DK je jedna z naj hier.
      A mam ju v top 3 ke. :)
  • Jak poznáte že Peter Molyneux lže?
    Jeho rty se hýbají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit