Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chci se zeptat jak to je s tim flashdiskem co jste slibovali zdarma pri te registraci do 31.12.2012 , je to fakt nebo to byla jen fraska protoze pri kazde registraci k vam priputovalo 200kč ? :)
    • to by aj mna zaujimalo ci mi ta flashkaa pride.. stihol som vyplnit aj ten pin3 do konca roka
  • michelangelo
    To vite, ze jste mi udelali radost! A VELKOU! DIKY! :)
    • michelangelo
      Dnes to prislo. Supr, jen chybi ta figurka :) a triko je bohuzel strasne velky.
  • Zerathus
    Tak blahopřeji vítězi sic jsem poznal všechno zas se svou smůlou mám kulový *9* tak snad příště
  • Já to uhodl vše správně, ale bohužel :) tak aspoň gratulace výherci :)
  • smejki
    nah, jako čtvrtou jsem tipoval bloncku
  • Ten Max Payne byl pro mě trochu chytáček. Od začátku jsem považoval za tutovku Hitmana a ani mě tak nenapadlo, že je ještě jeden takovej plešoun :D
    • Taky jsem to měl celou dobu za Hitmana. Ale to rameno je vidět až moc na to, že Hitman nosí oblek. Ale po hledání se to zjistit dalo. Ono těch plešatých postav zase tolik není. Jinak gratulace výherci.
    • kubi-wan
      No, když si pupkáč musí oholit kebuli, aby nebyl poznat...
      Ale je fakt, že kdyby to byl Hitman, měl by uhlazený hadry.
    • Hitman mě taky napadl jako první, ale silueta pistole bez tlumiče to vyloučila *4*
    • hitman ne, protože ten nechodí v triku ale myslel jsem že je to vaas
      • Vass má zase pankáče
  • Safra.
  • A každej na Xichtbooku psal že ten čtvrtej je Shepard :D
    • Já tam, ale jako třetího vidím Conora z AC3.
      • Máš u mě plusko :D .. no vidíš ... opraveno. Díky
    • Jazz
      Vždyť je, ale akorát ženská verze.
  • Dva nepoznám ani teď a u dalšího se jen domnívám :D
  • Jen by mě zajímalo, co to je za postavu úpně v pravo?
    • Vrook
      Já na to čuměl asi tak 5min a přemejšlel, kde jsem to viděl, no a pak mi to prostě docvaklo. Spíš u toho prvního jsem sice tušil, že je to payne, ale nemohl jsem najít nic co by odpovídalo tý siluetě.
    • Cosi
      I když jsem se koukal na fotky postav z Diabla 3, tak jsem to nerozpoznal.
      • smejki
        strejda gogol
        šestej obrázek, aspoň u mě
        • Cosi
          Hmm to já hledal "character diablo 3" a velký kulový. Podle obrázků, co mi to našlo by mě ani nenapadlo, že je to z toho. Taky takovádle postava, která vypadá stokrát jinak a ještě vybrat starý konceptart. Palec hore.
      • ringmancz
        protože to je ženskej model

        http://kotaku.com/5499590/diablo-iiis-witch-doctor-shows-its-feminine-side/gallery/1
    • martyEF
      to jsem také nepoznal *3*
    • Witch doctor z Diabla 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit