Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy bude další díl?
  • Sublustrum se mi velmi líbilo, tohle snad také nezklame. Rozhodně to vypadá nadějně. Engine mi sedí, nepotřebuju pozlátko, atmosféra je už z videa dostačující.
  • Miroo_CZ
    To tak vypadají všechny ženský co to prezentujou nebo je to jenom nějaký omyl, ta "žena" co to je na té fotce mi totiž příjde pekelně šeredná...
    • nemozu byt vsetci na svete pekni.. ved sa pozri na seba
    • tak hlavne ze mas doma hezci to je dulezity ne *7*
  • martin.mirejovsky
    Rozhodně to vypadá velice zajímavě a určitě to vyzkouším. Už jen kvůli tomu prostředí, do kterého je příběh zasazen :D Ta omezenost pohybu na statické pozice mi rozhodně jako zastaralost nepřijde - ba naopak je to pro mne vítaný návrat ke starým klasikám. Outcry jsem si taky skvěle užil *3* Těším se.
    • Mechwarrior_bw
      niekomu statická pozice vadí inému nie, ja mám napríklad radšej slobodný pohyb v priestore a manipuláciu s predmetmy, človeka tak hra viac pohltí. Radšej by som bol za pokračovanie Penumbry s dôrazom ne logické hádanky a fyziku.
      • martin.mirejovsky
        Tak to je jasné, já mám také rád volnost pohybu. Ale tenhle statický systém tak nějak k těmhle typům adventur patří. Dříve se to takhle řešilo kvůli výkonu a napomáhalo to tak budovat lepší atmosféru, na kterou by nějaký ten 2D adventurní styl tehdy nestačil. A tak to dnes rád vítám jako nostalgii a oživení dříve běžných herních mechanismů. To samé platí u plošinovek a různých hopsaček. Jsem víceméně hráč 3D akčních her, ale s chutí teď hraju Tintina, kde ta volnost pohybu je většinou omezená jen z leva do prava, jak tomu bylo dříve :-) Jsem rád, že pořád takové hry vznikají - alespoň je tak větší pestrost různorodě ztvárněných her a nejsou si všechny podobné jak vejce vejci :D Mimochodem Penumbra je výborná hra a taky bych nějaké to další pokračování s chutí uvítal ;-)
  • zajimavé sem stím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit