Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • tou ebony devku bych vyprcal az do krve
  • mladý fešáčik a zachráni ho kočka ktorá sa doňho zabuchla, vačšie klišé to už nemohlo byť. Až som si želal aby ho ten pirat odstrelil
    • a co ked hras za toho pirata ktory utekol?:)
      • *1* *1* Nádherný.
  • Bliss
    To "vůdů" jste si mohli odpustit,jinak se na novýho Risena moc těšim, Piranha Bytes mě zatim nezklamali a snad taky nezklamou. (Gothic 1,2 - Risen)
  • Mě osobně se te trailer moc líbí. A co se týče pirátské atmosféry to mi nevadí, hlavně, že zkusili novou tematiku v rpg. Palné zbraně a šavle ok, her v takovým historickým období moc neni. A co se týče Pyraní ty to udělají kvalitně a hezky. Doposud nezklamali Risen a Gothic budiž příkladem ;)
  • no nevim nevim já z toho moc nadšenej nejsem hra to může bejt dobrá ale mě chybý to Gothicovský prostředí a fantasy co bylo ve všech jejich hrách tohle nemusí bejt špatně ale kdyby udělali ještě jinou značku a vydali to ještě hru ve stylui gothicu
    • Ano práva na serii gothic by se phiraním měli zase vrátit,ale Mike Hodge hl.designer všech gothic her se v jednom z poslední interview vyjádřil že už má fantasy prostředí dost(udělali už 4 a pul fantasy her)a chtěl by zkusit něco jiného, tak uvidíme na co se vrhnou po druhém risenu,kdesi sem četl že by bylo Mikovým snem udělat steampunkové sci fi rpg...
      • smejki
        steampunk? "remake" Arcana? to bych bral všema deseti *5*
        • skoda ze arcanum 2 asi nevyjde:-/ jednicka byla pecka!

          nevi nekdo co delaji autori? troika games myslim...
    • Risen 1 mi přišel Gothicovskej až až.. tak nepochybuju o tom, že tohle bude jiný atmosférou..
    • Udělat ještě jinou značku nemůžou, protože jsou Piraně díky bohu malý studio a neměli by na to lidi. To je jedna z věcí, co dělá jejich hry takový, jaký jsou. Piraní série Gothicu skončil Happy Endem, všichni žili šťastně, až do smrti. Čtyřku lepší vůbec neregistrovat.
      • MrSanta
        Dalšího Gothicu se možná dočkáme. Piraně práva na Gothic prodaly pouze na určitou dobu a měla by se jim letos nebo příští rok vrátit. Takže další Gothic hra by se klidně mohla objevit...
  • Pěkné hoši pěkné
  • Je pravda, že tohle bude něco jinýho než hry co doposud piraně dělaly, ale mě piráti vůbec nevadí jen jsem zvědav na systém woodoo magie, ale jelikož jsem velkej fanoušek gothiců i risenu tak doufám že to dobře dopadne.
  • Hezkej trailer, na hru jsem se těšil ještě před tím, než byla oznámena. Jen jsem zvědavej na ty konzolový verze. Genome engine se minule s Xboxovým portem moc nevyznamenal.
  • montatatana
    Toz video pekne, skoda hroznyho dabingu. Piraty rad nemam, ale za to Pirane moc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit