Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro autora: Přestaňte psát ve spojitosti se softwarem a hrami výraz "ukrást". Ukradnout mohu lízátko v cukrárně, pak té cukrárně bude fyzicky chybět, což v případě stažení sw neplatí. Pokud nepočítáme ušlí zisk, který by ale nebyl stejně, protože takový člověk si tu hru / sw stejně nekoupí.
    • MrSanta
      Výraz ukrást se používá pro zjednodušení. Sice nechybí krabice, ale stejně se pirát obohatil na úkor jiných. Je to pořád krádež. A že by to člověk stejně nekoupil je argument na bobek.
      • videl som skvely priklad na taketo cosi....
        chcel som sa naucit varit....tak som siel do kucharskej skoly.....zaplatil som si za to....neskor som uvaril veceru pre dobru priatelku...ta sa spytala na postup varenia.....ona sa to naucila, tympadom sa "obohatila na ukor inych"....pretoze vie nieco, co by ju naucila kucharska skola, no nezaplatila za to.....
  • No masovka , PC a Android je pro všechny tak se nesmí divit , že svoboda = menší zisky .
  • njn androidaci, socky co všecko jen piratěj a nemaj na to podpořit vývoj, taky ten androsrac pak tak vypadá
    • Určitě Apple ovce co? :D Která dá na každém zařízení o 100% víc jen kvůli tomu, že má na zadní straně nakouslé jablko :D
      • 100% víc ? :-D koukám androidaci neuměj ani počítat, apple ma nejlevnější tablety (ve sve kategorii) na trhu, a k tomu i nejvýkonější :-D, mobil tam už je to jiné, mam Iphone jen kvuli kompatibilitě a iOS aby sme nemusel trpet ten nefunkční android, ale je i plno levnějších kousku co stačí, hlavně když má člověk tablet nepotřebuje ani nootebok ani chytrej telefon už... skoda androdi u Asus transformer, jedinej tablet na trhu co je výkonejší než Ipad, a ani ne o moc dražší, ale i podle recenzí je to srajda kvuli andoridu, kterje ten výkone neumí využít
    • Beeeee Beeeee ... :-D
  • Veskoslav
    Tak kdyby to šlo narvat tak lehce jako u Andoidu i do iOS, tak čísla by byla +- stejná. Ale jelikož má iOS tak uzavřený systém, že to až bolí, tak spíše člověk zabije protivníka plyšovou hračkou než nahraje něco z "neoficiálních" zdrojů. Navíc 200 za hru na telefon. To se nezlobte, za 100 klidně koupím, ale za 200? Takovou kvalitu to zase nemá.
    • tak to nekupuj, ale taky to nehraj... furt kecy o to ze je neco drahy a proto sto muzu ukrast.. :(
      • Veskoslav
        Kdo říkal, že to mám v telefonu proboha. Ale vyhodit za hru na telefon 200 kila, to mi skutečně přijde moc.....
  • Co taky chtít od většiny uživatelů Androidu...
    • Veskoslav
      Don´t feed the troll......
  • 12345678900123456789
    2 kila za hru na androidu, to neni zrovna malo, navic neni ani demo aby si to clovek mohl vyzkouset.
    • Piráte!
    • Ale zase to můžeš do 15 minut vrátit a dostaneš peníze zpátky, ačkoli chápu, že u hry jako FM po tak krátké době těžko hodnotit.
  • MidnighT91
    Ukažte mi hlupáka co má doma internet ale sedne do auta a pojede 10 kiláků do nejbližší videopůjčovny, nebo si zaplatí účet na itunes a tam si koupí 2000 písniček kdiž si každou z nich může za 10 sekund stáhnout z youtube i s klipem a dokonce ZADARMO... Kdo řekněte, kdo si za 500 koupí celé album na kterém jsou 2 max 3 pěkné písničky, nikdo normální to neudělá a to platí i u her kdo zaplatí 1500 za 4 hodiny "zábavy" ???... dokud bude internet tak piráctví bude něco naprosto normálního ale společnosti se nad ním furt pozastavujou...
    • Filmy si půjčujeme v půjčovně, hudbu si platím. Pirátil jsem dlouho, jenže nakonec mi přišlo hloupé nechávat za sebe platit ostatní. Chápu to ještě celkem u studentů, u pracujících mi to přijde dost chucpe.

      BTW to, že je nějaká praktika rozšířená, ještě neznamená, že je morální. Příkladů z historie by se našla spousta.
    • Tak to sem asi blazen, protoze si hudbu (alba), kupuju, i kdyz jak rikas, bych si to mohl postahovat kdekoli. Specialne kupuju na 7digital a iTunes a alba tam stoji tak do 200kc, coz je adekvatni cena za ten pocit, ze clovek svy oblibeny kapele aspon necim prispeje :)
      • MidnighT91
        Nejseš blázen jasně že taky podpořím svoje oblíbence ale kdybych si měl koupit každou písničku, film, nebo hru která se mi kdy líbila tak teď žiju pod mostem... Jediné co opravdu stojí za koupi jsou knihy...
        • Tikov
          s tím výhradním postavením knih nesouhlasím- ano u krásné je fajn mít papírovou verzi, ale v digitální podobě se mnohem lépe hledá, lépe se cituje, lépe se šíří a člověk u sebe může mít stovky knih najednou, a tak je digitální podoba do budoucna pro odborné texty jasná volba.
          A sám rád vidím, když se mé odborné texty šíří bezplatně. (Problém by pro mne nastal ve chvíli, kdyby je někdo chtěl sprostě prodávat.)
          • Co je sprosteho na prodavani odborneho textu?
            • Tikov
              Protože chci, aby výsledky mé práce mohly pomoci každému?
            • I na informace na jejichz ziskani a usporadani investujes stovky hodin prace a nemale financni prostredky? Proc?
            • Tikov
              Uznávám, že to může vyznít divně, ale mně by se skutečně nelíbilo, kdyby někdo můj text prodával. Informace mají být volné a dostupné.
        • Ale tak to je prece normalni, ze si koupim jenom to, co mi za to stoji. Taky si nekupuju kazdou pisnicku, co se mi zrovna libi a nekde ji slysim :) Clovek si musi vybirat a pak zjisti, ze platit za ty kvalitni veci zas tak strasny neni, at uz se jedna o hudbu, filmy, hry. A ma z toho clovek dobrej pocit :)
    • Ringwraith
      Tak tak. Ne že bych se zastával warezu, spíše se podivuju některých krokům, které proti němu některé společnosti podnikají.

      Viz např.: (hlavně mi jde o kurzívu dole)
      http://torrentfreak.com/court-gives-ifpi-permission-to-identify-pirate-bay-users-120423/
  • že tyhle fotbalový sr@čky vubec někoho zajímaj... nechápu
    • Ringwraith
      Ještě by ses šokoval, kdyby ses podíval na nejhranější hry na Steamu. Fotball Manager 2012 je tam často na prvním místě.
      • mno tak to bych mohl říct i o farmvillu na fb a kvalita to rozhodně není *1*
        • Ringwraith
          Jasně, Argumentum ad populum určitě není dobrý argument.

          Spíš jsem chtěl jen demonstrovat, že to někoho opravdu zajímá, aniž bych hodnotil kvalitu FM2012.
          • všichni chápeme, já si chtěl jen rýpnout *3* s tou hraností máš samozřejmě pravdu, několikrát jsem ho na prvních příčkách viděl
    • Kinet1c
      ani ja, ale co uz
  • davidBray
    ... nic
  • Ringwraith
    Hmm, to by mě zajímalo, kdo je takovej ťulpas, aby se s pirátskou verzí obracel na oficiální podporu.

    Ale asi se to fakt děje, když něco takového říkal v Fight Clubu i ten host z Cinemaxu o pirátských verzích Numenu.
    • Naprosto bezna vec. K nam do obchodu klido volaj lidi (vetsinou podle hlasu tak kluci kolem 12ti let), co prej jakoze maji hru, ale ztratili fakturu, nemaji potvrzovaci email, protoze ho omylem smazali, ale maji s hrou velky problemy, ze jim nejde spustit, nebo nainstalovat patche :)
      • Ringwraith
        Hmm, tak 12 letej kluk by to asi mohl udělat.

        Paradoxní je situace, že na kdejakém warezu najdeš často i lepší rady než ti může poskytnout různá oficiální podpora.
        • vlastik.plaminek
          Já už na ofiko podporu ani nepíšu a rovnou hledám na warfórech.
        • To je pravda. Taky se tomu divim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit