Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslite, ze se da nejak sehnat CD klic k teto hre?
  • Uziel
    Jsem rád, že opravili chyby, které nadělali ve dvojkách.
  • Miluji obchodni i budovatelske strategie,jsme schopen u nich stravit stovky hodin. Tak jsem vyzkousel i tuto serii. A kupodivu me o vubec,ale vubec nebavilo. Jestli bude treti dil jen vylepsenou kopii predchoziho dilu,tak nic pro me.
  • Grifus
    Jo u predchudcu teto hry, jsem stravil nemalo hodin. Nicmene vzhledove extra velky pokrok nevidim a hlavne by me zajimalo jestli nejak poresili herni napln. Protoze stacilo rozjet podnikani - za dve hodinky vydelano na poradnou lod a prepadat dokola vojenske konvoje. Staveni vlastniho mestecka bylo hodne omezeny, to same nastavovani trasy vedlejsich konvoju - nijak zvlast zabavne.
    Jsem celkem zvedavej na vsechny novinky, protoze popate prakticky to same (Port Royale I a II, Tortuga I a II) uz by zkousl jen malokdo...
    • Walldstein
      joj..pecka to byla, ale srdcovkou zůstává Cutthroats *5*
  • Eh, jedničku jsem pařil jako o život a dvojka mě nějak minula... jak? proč? :D :D ona byla?
  • vypada to dobre a dokonce multiplayer se ma vratit, snad nebude trpet multiplatformovosti :)
  • Tak Port Royale 2 byla pecka, a hrál jsem jí dlouhé hodiny...na tu trojku se těším moc..)
  • BoB.2
    Tet hraju Risen2 pirátů mam zatím dost *15*
  • PreidaQ
    Vypadá to skvěle. Žádný Port Royale jsem zatím nezkoušel, takže bych to mohl tentokrát napravit. *7*
    • Walldstein
      tak to upřímnou soustrast...hrál sem jak jedničku tak dvojku a pokaždé sem prožil dlouhé hodiny nervů a nas*ání než jsme se dopracoval k něčemu kloudnému =)
  • Stare dobre casy =)) Tuhle gamesu mam moc rad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit