Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobry to bude ale nevite kde to stahnout
  • Já nevím čím to je, ale ta jednička mi pořád přijde tak nějak lepší. Tady se mi moc nelíbí grafika, přijde mi to jako opakování staré věci atp. Investice reálných peněz do bonusů to podle mě zabíjí úplně. Tímto nechci nijak útočit na její fanoušky a rád bych se vyhnul odpovědím, které mi budou nadávat do rozličných forem lidí s poškozenou myslí, jen jsem tím chtěl říct, že nebýt hra v podstatě zdarma, asi bych si jí (narozdíl od geniální jedničky) nikdy nevyzkoušel.
  • ten přátelský F2P model znamená že na vylepšení kytičku bude potřeba 100 000 godlíků a hraním si jich vyděláte tak 1000 za hodinu.... :D ACH JO!!!!!!!!!!!
  • Tak z tohodle jsem celkem rozpačitý. Zaprvé mi tu chybí zmínka o multiplayeru, na který většina hráčů PvZ čeká. Pak ty nové světy na mě působí jako by autoři chtěli za každou cenu tam narvat nějakou novinku. Ty bonusy zabíjí taktického ducha hry, protože víte, že vaše nejlepší skóre bude vždy horší než nějakého bohatého floutka co celý kredit vyhází za bonusy. To si raději koupím hru jako takovou než platit paušálně *7*
  • calwin
    a ja som prečítal "nepřátelský free to play"
  • Ty vole plants vs zombies trhák tisíciletí, celej alfakvadrant si prdne do trenek z týhle pecky...
  • Horst_Fuchs
    Free to play? *13* A já se na tu dvojku tak těšil. Navíc ty tuctový piráti, kovbojové a egypt, ach jo.
  • drobná chybka v prvom slove - miesto causal má byť zrejme casual :) inak dobrý článok!
  • Jeste jsem nevidel nekoho kdo by pomlouval vlastni produkt, tudíž neverim
    • Warriosparky
      Peter Douglas Molyneux
      • Co si tak pamatuju, tak ten to obvykle dela az po vydani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit