Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja tomu už fakt nerozumiem. Máte tu hru,ktorá sa hrá naozaj výborne. Je to pekná zmena oproti ostatným battlefieldom a codkám. Dostala 2 veľké datadisky zadarmo (zatialčo pri COD a podobne človek platí už aj za jednu novú mapku) a VŠETKY veci sa dajú veľmi rýchlo dostať hraním-zarába sa ovela rýchlejšie ako napr. LOL...K tomu je väčšina upgradov kozmetická a za pár hodín hrania môže mať človek v pohode kopu upgradov bez investovania reálnych peňazí. Človek,ktorý si tie balíčky kúpi nemá žiadnu reálnu výhodu voči hráčovi,ktorý neplatí za balíčky... A vy aj tak stále budete plakať,že to má mikrotransakcie...
  • na konzolich je to pekna zdimacka koupite si hru, pak jeste musite platit za MP a navic za rychlejsi postup mikrotransakce *1* Kdy prijde doba ze po ztrate zivota naskoci okenko "Insert Coin"?
    • Plants vs. zombies je opravdová legenda, ale to, co tady chlapi píšete je opravdu znepokojivé (nenažranci za*raní).
      • Ja som to písal už pri oznámení hry, EA+P4F, to je fakt krutoprísna kombinácia *11* *1*
        • Nechci se pay-2-win zastávat (většinou je to rujnující prvek), nicméně fakt jste čekali tenhle titul (a vlastně kterýkoliv f2p titul) zadarmo ? Klucí, notak... vám by se taky nelíbilo, kdyby jste rok pracovali a pak na konci roku vám místo výplatní pásky řekl šéf : "Pracovali jste free kluci *15* ". Buďme realisti *3*

          Tudíž otázkou spíš je, jak budou mikrotranskace pracovat a celkově jak to hru ovlivní...
          • Ale mne vôbec nevadí za hry platiť, mne vadí, keď hra z ľudí ťahá peniaze za možnosť postupovať v hre, za výhody voči ostatným hráčom, takto sa z hry stáva vyslovene dojička hráčov, navyše na úkor vyváženosti hry.

            Mohli by sa trošku poučiť od Valve a nerobiť zo seba takých nenažrancov, potom sa divia, že sú ako značka medzi hráčmi neoblúbení...
    • pravda, ale je to pry super hra takze se tesim :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit