Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A me se stejne libi, ze se ve flamewarech PC vs konzole stejne lidi masti klavesnicema pripojenyma ke kompu. =D

    Na PS se tesim =)
    • A jak to vis? Ja ted pisu ve vane z vity a nejcasteji sem chodim na tabletu.
      • tak to nez si napsal tuhle vetu o 75 znacich to si musel zmacknout nejmin 500x tlacitko *1*
        • Naopak, diky doplnovani slov jsem stiskl mene (virtualnich) tlacitek, nez kdybych psal na klavesnici.
          • Zagro
            Ale stejně jsi to měl mnohem pomalej .)
        • Ronox
          Vita má dotykovej displej a virtuální klávesnici takže to napsal jako každej jinej.
  • http://extrahardware.cnews.cz/valve-odhalilo-design-vnitrnosti-svych-steam-boxu-i-experimentalni-ovladace

    Case se opravdu povedl
    • Toto se tu probíralo včera celý den *7*
  • Django_cz
    Co se to děje... takový klid tady, skoro to vypadá, že jsou tady jen samotní konzolisti, nebo že by mezi konzolisty a PCčkáři nastal odvěký smír?!?!? Pro jistotu to vyzkouším...

    Takže... PS4 předčí veškeré očekávání a stane se v herní historii prvním krůčkem ke konci PC jakožto herní platformy. Grafika v PS 4 daleko přesáhne kvalitu těch nejlepších High End PC současnosti, to je prostě fakt. PCčkáři si tak uvědomí svůj omyl a nenápadně se začnou mezi konzolisty vtírat.

    PS: upřímně doufám v ani jedno mínusko... *3*
    • Dobrý, taky jsem se zasmál, od mě máš +
      • Django_cz
        Dík :))
    • No jo, podle kvality příspěvku se hned pozná, jak moc si na tobě dali rodiče záležet. *1*
    • Hm, to sme klidní..
    • "PS4 předčí veškeré očekávání a stane se v herní historii prvním krůčkem ke konci PC jakožto herní platformy. Grafika v PS 4 daleko přesáhne kvalitu těch nejlepších High End PC současnosti, to je prostě fakt. PCčkáři si tak uvědomí svůj omyl a nenápadně se začnou mezi konzolisty vtírat."

      A pak ses probudil s flekem v rozkroku.
    • na grafiku serepes *7*
    • BookerDeWitt
      Jako sranda dobrý. *15*
      • Django_cz
        Aspoň někdo to bere s nadhledem ;)
    • Dokážeš bejt pěknej troll *3*
    • Jack1947
      Ty bys rad valku vid... vidim ti to na ocich. *7*
  • Ten remote play na Vite vypada lakave, ale stejne si myslim, ze to obecne nebude fungovat, protoze Vita nema analogove L2/R2.
    • Ferdis2
      To už Sony riešila dávno. Jednoducho doporučila pri remote play využívať touchscreen a zadný touchpad.
      • Jenomze to prave analogy plnohodnotne nenahradi. A ostatne ani L3/R3.
        • Ferdis2
          Každému je asi jasné že hrať Battlefield 4 a podobné hry cez remote play, nie je dvakrát štastný nápad. Ale osobne sa teším pri tejto funkcii na Resogun, Contrast, Trine 2, Flower, Journey (ak vyjde na PS4) a podobné hry, ktoré sa mi na velkej obrazovke jednoducho hrať nechce. Zato v posteli s Vitou si ich náležite užijem... *4*
  • faitheater
    "Built in speaker" je zabudovany reproduktor, nie mikrofon.
    • ales.smutny
      Sakra! Myšleno dobře v AJ, ale už nemyslím v ČJ...dík :)
  • Jinak ty videa zveřejnili čtyři.

    http://www.gamepur.com/news/12643-four-new-ps4-videos-greatness-awaits-series-highlight-hardware-remote-play-.html
  • po tom co vymyslelo xzone za prasarnu jsem to zrusil a pockam si az na tom bude vubec co hrat. *12*
    • Copak provedli? Místo Killzone vám nutí Knacka?
      • Malleth
        Musíš si ke konzoli koupit navíc Knacka nebo druhej Dualshock.
        • No je to jejich boj, lidé si občas i něco pamatují.
    • Malleth
      Taky sem čuměl, ale tim mi den nezkazili. Stejně sem Knacka chtěl
      • Moje řeč , dokud nepřijde "must have" titul tak čekám . Knack mne svojí "hratelností" právě dokázal docela solidně odradit - nic co bych chtěl .
  • God-of-War
    Miluju tu vůni čerstvě rozbalený PS4 v den prodeje. Voní to jako.. vítězství.
    • Hanzales
      Já si vzpomněl ještě na starý 3.5 diskety, taky to hezky vonělo, když se to rozbalilo :)
    • Já se spíš těším na vůni čerstvě otevřených krabiček od nových her. Vždy mě omámí ta krásná vůně plastu, jaké si chemikálie a křídového papíru. Kdo ví jestli z toho nebude rakovina nosohltanu.
      • Daniell605
        Minimálně tvuj avatar by tu rakovinu zasloužil *2*
        • Dík, nevěděl jsem že ti můj avatár zabil rodinu a znásilnil psa. Jinak si nedovedu vysvětlit že někomu přeješ rakovinu. Já taky nemám rád blizzard a indie vývojáře, ale rakovinu bych jim NIKDY nepřál. Možná tak hemeroidy, ale ne rakovinu.
          • Pokaždý když ho vidím tak mám pocit že umírám a znásiňují mě, to vyjde nastejno, a ano přál bych rakovinu, do pekla semnou.
    • aby ses nedivyl treba dopadnes jak DELL a jedine co ucitis budou kocici chcanky http://objevit.cz/notebook-od-dellu-vonel-jako-kocici-moc-t40574
      • Jack1947
        Kvuli plastu Lol, zrovna u "Dell" bych to necekal. *15* *7* *11* *12* *15* *9*
    • Django_cz
      Tak tak... *3* od koho to bereš? Já od JRC.
      • God-of-War
        Ja taky;-)
    • Ano, ano. Nepokazi ho ani smrad co se line z PChracu pod kazdou konzolovou novinku...
    • Trisska
      Osobně dávám přednost vůni čerstvě rozbalené knihy. Tyhlety plastový krámy mi teda zrovna dvakrát nevoněj. *11*
      • Miserius
        Osobně mam rad knihy ktere nemusim rozbalovat, tomu se totiž řiká časopis s přílohou *1*
        • Jack1947
          TY vonej vzdycky nejlepe. *3*
      • Osobně dávám přednost vůni čerstvě rozbaleného děvčete. Tyhle papírový krámy mi teda dvakrát nevoněj. *1*
        • Ses chtěl tady na fóru před spolužáky ze školy vytáhnout, že? *6*
          • Zalez ty levná napodobenino. Btw do školy nastupuju až za rok, pokud u zápisu neshledají skluz v mém vývoji.
    • Erendiel
      No počkej... bude to vůně zapařené ______ doplň si sám :D
      • zapařene XBox One mrtvoly?
      • God-of-War
        To každopádně. *1*
      • ( I ) ? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit