Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • J aporidil pred 14 dny Switch a je bozi... Zelda je bozi, mario kralici jsou bozi, mario karts jsou bozi :D parim v loznici na televizi, prijde pani ze se chce divat na film, beru handheld mod a parim v klidu dal :D Navic za chvili vyjde Bayonetta 1 a 2 a 3 *5* *5*

    Rozhodne to Nintendu preju, tohle je fakt super vecicka :)

    PS.: Prestante uz resit jestli jsou lepsi PC nebo konzole...oboje je dobry, na oboje jsou super hry, kazda ma sve exklusive hry :D

    PPS.: Kdyz jste hraci, neresite na cem hrajete, ale hrajete protoze vas to bavi *5*
    • Nevím, když vidíš nekoho jak delá chybu nebo si vrtá do kolene, tak slušný človek ho na to upozorní. Podobne když vidíš konzolistu nebo switchaře, tak je slušnost upozornit , že délá hloupost.
    • ZvacA
      Kdyz jste hraci, neresite na cem hrajete, ale hrajete protoze vas to bavi

      Tesat do kamene.
    • to tu nikdo neřeší, jestli je lepši PC nebo konzole, papírově PC vyhrává ve všech bodech kromě ceny, dávno vyřešeno *4*
      • No krome ceny teda nevim. Ja mam jenom grafiku za cenu dvou PS4.... *1* *1*
        • Však právě... *7*
    • jindra.veliky
      to jsou teda fakt super hry... *11*
      • Je videt, ze jsi ani jedno nehral *3* kdyz pominu, ze Mario hry nekdo nema rad v postate kvuli Mariovi, ok, to chapu. Ale nova Zelda je neco uplne noveho. Neco takoveho jsem asi jeste nehral. Za me hra roku
    • 0011
      To pláčeš na špatném hrobě, jsem rád že se ti líbí hraní na Switchi, sám si ho nemůžu vynachválit, ale jediný kdo tu řeší kdo co na čem hraje jsou lidi co mají jenom pc. Znám spoustu pc-only hráčů co jsou normální lidi, ale tady na games je jich jak šafránu, nicméně existujou a je mi ctí že jsem je mohl poznat, pár z nich dokonce osobně, ale ti už roky nepřispívají *9* Jinak Králíci jsou pro mě největší překvapení tohohle roku a pokud nejsi alergický na jrpg a anime tak určitě dej šanci i xenoblade chronicles 2
      • Zajímavý, že trolling tu začal ze strany konzolí. Důkazem budiž datum postů (nicky Uzivatel, Klement) Pěkný pokus o brekot ve stylu "oni zase bijou černochy", ale doporučuju se dál takhle neztrapňovat.
      • Diky za tip, urcite na to mrknu :) ale Zelda me asai jeste chvili vydrzi:D dal jsem si takove predsevzeti, ze nebudu kupovat nove hry, dokud nedohraju ty co mam... :D takze me ceka:

        PS4: Horizon, FFXV :D
        PC:XCOM2, Megakampan TW Warhammer 2
        Switch: vse vyse zminene
  • MS je v haji, vsichni to davno vedi. protoze nema hry kvuli kterym by stalo za to ho kupovat..Forza a Halo to nezachrani.
    Samozrejme se nevzdavaji a zacli rozdavat xboxy zdarma k tarifum telefonu a ke koupi pracky atd, osvedcena strategie jak konzoli dostat mezi lidi, V pripade X360 zabrala na plne care.
    • V prodejích to Xbox projel, ale naštěstí se to snaží zachránit službama což je pro majitele luxus. Mám XONE i PS4 právě kvůli exkluzivkám, něco jako Forza Horizon nebo Halo si prostě na PS4 nezahraju stejně jako Horizon Zero Down na Xku, obecně PS4 má spoustu exklizivit ikdyž za mě asi je Horizon je dobré, uvidíme co Days Gone snad bude OK. Xko zas bude mít State of Decay 2, snad se povede, jednička byla dobrá. Ale hlavně na Xboxu mám EA ACCESS kde mám za 599 Kč měsíčně třicet her od EA vč poměrně nových her jako Battlefield 1 a Titanfall 2, UFC2,.... A taky hry zdarma má Xbox prostě našlápější. Plus předběžné programy, hafo aplikací, play anywhere,... Teď naví vyšlo PUBG což pár konzolí taky prodá, lidi jsou z toho úplně zmagořený, XBOX to asi neměl zadara, ale pomůže jim to. Jinak vzhledem k tomu že hraju na obojím ještě musím říct, že ovladaš na PS4 je naprosto tragickej oproti Xbox ovladači (natož ELITE verzi). Musel jsem si k PS4 koupit novej od jiných výrobců co kopírují Xbox tvar a je ofiko od SONY posvěcenej, ale bohužel jej dělají jen drátovej... Ikdyž je to nývrak k PS2 ovladač s drátem tak pořád lepší než ten stávající protáhlej lehkej mrzák, kterej má jedinou výhodu - repráček :) ....
      • EA ACCESS za 599 ročně :) , ne měsíčně.....
        • Naví Xbox game pass....
  • Snad nejhorší PC rok za poslední dekádu... Nic pořádného nevyšlo skoro. Konzole to převálcovali neskutečně.
    • Boha! Tak prej nejhorší PC rok i když vyšel Warhammer:TW?? Jdi se někam zahrabat ty heretic scum
    • 0011
      To zas prrr, Divinity 2 je fakt skvělá hra, stejně jako TW Warhammer 2 a řada dalších, ale nemuselo by se tu slétnout zástupců Mustard race jako much na lejno
      • Sakra. Na tyhle peckový hry sem úplně zapomněl. Na PC holt nevim co hrát dřív...
    • Zajímavý. Nedávno sem na PC hrál dohrál DS3, Nier a Zeldu. Teď se chystám na Nioh. Vsě v lepším vizuálu a fps samozřejmě...
      • BotW se dá na CEMU dohrát? Na TV má Switch verze problém udržet 30 fps, takže jsem si nový nintendo dle očekávání nekoupil (jako všechny od N64), ale chápu, že pro handheld nadšence je to pecka.
      • bez konzoli by jsi hral akorat kulovy, priteli
        • Vzhledem k tomu, že obraty her na PC jsou větší než na konzolích, tam samozřejmě je co hrát a ty opět píšeš mesmysly...
          • 0011
            Nesmysly meleš akorát ty "příteli". Všechny hry cos vyjmenoval mají větší prodeje na konzolích, nehledě na to že Zelda má na PC prodeje 0 a ty sis jí naprosto zaručeně "koupil" ty obrate
            • Diskusním morem jsou akorát lidi pod článkama týkající se konzolí "...ale PC tohle... ale PC tamhleto...PC je lepší než..." PC je moje hlavní platforma ale nesnáším tyhlety elitáře tvýho typu který musejí nacpat svoje "..ale PC.." i pod článek s prodejema konzolí, tak nevím kdo tu je mor. Navíc neříkal jsem že konzole jsou lepší než pc, jenom že prodeje u her cos vyjmenoval jsou větší, což je objektivní fakt a když už jsme u objektivních fakt, tak největší zisky z her nemá PC ale mobilní telefony
            • Hele, fun trio se sešlo. :D
              Nekoupil sem Zeldu, ale půjčil, takže smolík, příteli. Jinak to, kde má hra větší prodeje, mě samozřejmě jako zákazníkovi a hráči může být ukradené. To jsou jen čísla pro honiče konkrétních platforem tvého typu, příteli. Jak souvisí vyšší prodeje těch her na konzolích s tím, že jsou i na PC v lepší kvalitě? Lol. Ty si typický případ smutné existence, která nedokážde spolknout, když se hry dělají multiplatformně a pokaždý, když je něco exkluzivního máš vánoce a jak malý harant musíš každému dávat nejevo, že to je jen na tu tvojí značku. Smutné. Lidi jako ty jsou diskuzním morem.

              @Ursus
              Ano, na emulátoru. Jedna z výhod PC. Mimochodem, já někde tvrdil, že bez Zeldy bych neměl co hrát? Samozřejmě, že by bxlo co hrát. Trošku *miss* od tebe.

              @flash
              PC má největší zisky z her, to je fakt a možná, když ho přestaneš popírat, tak tě někdo bude brát vážně.
          • Jo, na PC muze mit nejaka hra i slusne prodeje, kdyz tam daji Denuvo ktere aspon 14 dnu vydrzi nez to rozkradete .)
            Prej obraty..lol...blbec:)
          • Jasně, a proto hraješ na emulátoru, frajere. ;-)
  • Kdysi se vedly války jestli PC nebo konzole, dneska je to podle mne jedno, protože se veškera produkce slila v jakousi beztvarou mainstreamovou multiplatformní hmotu bez chuti a zápachu a ani na PC už nevycházejí dobré hry. když máte pár tisíc € navíc tak z PC vyždímete par fps a pixelu navíc, ale to je asi tak všechno.
  • Xone je hodne za konkurenci celou generaci, ani ted ten Xone X to nejak moc nepozvedl a PS4 dal vesele Xko preprodava jak na domacim trhu, tak i celosvetove.Nintendo to ted rozjelo dobre a Switch bude velice uspesna konzole. Ja jsem majitelem vsech konzoli a suverene nejvice casu travim na PS4, Sony ma dost exkluzivniho obsahu a i do budoucnosti tam vypada hodne dobre, tam by se mohl Microsoft ucit.
  • Xbox zveřejňuje čísla aktivním uživatelů služby xbox live což je mezi 40-50 milionama,to jsou platící online členové,což je dost good
    • XBOX 360 tam je...
    • Vy musite na konzolich vazne platit za moznost byt online? Lol (ptam se protoze nevim, netroluju)
      My na pc hrajem zadarmo, staci koupit hru.
      • homeles8
        Ty nemusíš platit připojení k internetu?
        • lol

          *miss*
  • Na konci roku 2016 unikla nějaká tabulka z francouzskěho Microsoftu, která hovořila o 36 milionech prodaných Xboxů One.
  • V osmnacti jsem po smrti Amigy (RIP) zacal pokukovat po hernim PC, jenze pak prisel prvni Playstation a bylo rozhodnuto. Nikdy jsem toho rozhodnuti nelitoval. Doma mi truni uz ctvrty. PC jsem nikdy nemel a mit nebudu. Reseni (ne)kompaktibility a chybovych hlasek rad prenecham ostatnim nestastnikum *4*
    • Chybový hlášky a nekompatibilita na PC? To jsem nezažil už asi 8 let. V podstatě, vše co koupím šlape v pohodě a nemám problém. To neobhajuju PC jako jedinou možnost, sám mám ještě PS4.
    • Napsat podobnej koment ale obrcene (jako fanousek PC), tak by to cenzor okamzite vyhodnotil jako trolling.
    • to len potvrdzuje staru pravdu o tom, ze pc a amiga neboli konkurenti. Kto bol na amige/atari st kreativny, siel do apple. Kto sa len hral, zvycajne skoncil na konzolach.
    • Nedavno jsem videl screen kamarada, kdy mu nesel spustut Battlefield 1 na PS4 s chybovou hlaskou a tak jedine, co mohl vyzkouset, je reinstall. Nekompatibilita tu sice je, ale muzes rict, ze hry z PS2 ti bezi na PS4? Na kompu si taky nemam problem nainstalovat Windows XP, pokud mam neco starsiho, co neni na GoGu nebo Steamu, kde i tyto starsi hry vychazi, aby prave jely bez problemu i na novejsich systemech. Tak jako vychazi remastery na PS. V podstate si vubec netrefil pointu, proc tu konzoli mit, hlavne tedy PS4, kde stale vychazi paradni tituly, ktere si jinde nezahrajes. Dalo by se toto rict o PC? Urcite, a proto ma smysl oboji na hry, tedy pokud te aspon naka PC exkluzivita zajima.
    • Jojo, presne pro takove jednoduche lidi, kteri jsou lini i premyslet, nebo se o neco snazit jsou konzole, bravo : )) mmj vubec nechapu jaky (ne)kompaktibility myslis .
      • myslis premyslet proc ta hra nejde spustit kdyz uz po paty spadla? Jo to je skutecnej PC brainstorming
      • Třeba že nerozjede žádnou pořádnou strategii.
        • A ze jich na pc vychazi hodne
          • Já si teda nemůžu stěžovat, že bych neměl co hrát.
  • Odulin
    Původně jsem chtěl nový Xbox One X pořídit, ale nakonec jsem se ovládl a udržel se. Gearsy a Forzu jsem pořídil aspoň na PC a místo nového Xka pořídil ze zvědavosti Oculus s Touchema a teď silně šilhám po Switchy. Nelituji. Tuhle generaci dojedu PC+PS4Pro+možná switch.
    • karlman.hajsky
      Gearsy i forzu jsi koupil přes Microsoft Store? Ceny jsou tam dost přepálený. Ale nikde jinde jsem ty hry nenašel.
      • ringmancz
        mělo by to jít koupit třeba i přes Amazon
      • Jsou v xbox play anywhere, takže je můžeš koupit ve slevě, když má xbox slevový akce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit