Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mgs?
  • Drobná chyba - 2. odstavec, 4. souvětí - Teriel je* posedlý.
  • v CD Projektu doufají, že se neznalí rodičové před Vánocema ukliknou a místo Days Gone koupí svým ratolestem upgradovanou verzi – Days Long Gone
    • Až na to, že hru nedělá CD Projekt, ale studio Fool’s Theory. Je to naspaný hned v úvodu článku.
  • Tahle hra nevypada spatne, rozhodne to je zase o trosku zajimavejsi. Z casti je to něco jako Shadow Tactics a nebo Commandos ale pro jednu postavu. Libi moc :)
  • jamar28
    To se mi líbilo i na Elex, jak to bylo mnohem vertikálnější, než je zvykem. dobrý nápad, teď mi třeba Fallout 4 přijde hrozně plochý. *1* Ty trysky byly geniální nápad, respektive to, jak jim přizpůsobili návrh celé krajiny.
    • Mno me osobne ty trysky a UI tech trysek rusi. Radeji bych ten bar dal na stranu. A trysky kdyby se dali nahradit necim adekvatnejsim pro třeba berserkery. Když nemas používat technologii, tak zrovna toto se tam asi moc nehodi, když by clovek chtěl jet vic RP. Jako ze jsem mel fakt chute jet dle zakonu berserku a poslat třeba toho clerika horem padem pryc odtud :D
      Takze za me by bodla i nejaka magicka varianta nebo nejaky hak s lanem. Nevim tezko rict :P
      • jamar28
        Tak jak jsem to pochopil, tak Berserkrové nesmí používat jen technologii založenou na ekexu. A sice mají averzi vůči technologii obecně, ale zakázaná není (max. ti budou nadávat, taky dobrý detail) a někteří Berserkrové ji dokonce používají, včetně toho náčelníka, kterému jsi měl přinést ten detektor pohybu. Jinak to UI obecně nebylo moc povedené, to by celkově mohli přepracovat. *1*
        • Stacilo by nejak zpřístupnit modovani a lidi by se o UI postarali :). Kazdopadne ano relativne něco toleruji jako technologii ale nemam na vyber, ze ten jetpak nechci. Me osobne tam rusi a chtěl bych ho necim vymenit, ale ta moznost tam není :(.
          • cili by jsi chtěl možnost mít horolezecké načiní místo jetpacku.

            No tak pro Immerzi nic hrozného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit