Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Jedna z prvních her tohoto typu, do které jsme chtěli s bratrem před lety jít. Super, že to konečně vyjde, už jsem skoro nedoufal. Sice teď pomalu jedu Subnauticu, ale pro pár coop večerů les určitě zkusíme.
    • Ta obtížnost stačí hard, nemusí to být hard survival.
      • Odulin
        OK, díky za info, bude se hodit.:) Jasný obtížnost trochu nahulíme, ať je nějaká sranda.
    • Zvolte nejtěžší obtížnost. To je pak extra zábava. Kolikrát jsme museli zdrhnout na loď aby nám kanibalové nerozšvihali základnu. Hodně pastí to ale vyřeší. Sežeňte si motorovku, bez toho je kácení nuda a trvá to. Kanistry se spawnují i na tu těžkou obtížnost. Jo a hodí se 10-15 budek pro ptáky - po čase se tam spawnují peříčka a stackují se až do deseti na budku. Nějak ten proces ale narušuje spánek. Největší výtěžnost jsme měli když jsme vyrazili na okružní výlet a po návratu byly některý plný. Nestavějte je na jedno místo, nějak divně to funguje a vdycky v jedné skupině budek nemáme nic a druhá je plná.
  • Teď to hrajeme s kámošema. Je tam kopa bugů a stavění je dost primitivní, ale má to super atmosféru a v co-op je to zábava.
  • Jack1947
    Já už myslel že to dávno skončilo oh welll...
  • Už asi 3 alebo 4 roky sa mi to váľa na STEAMe, aj som na to zabudol :) Fullku zahrám singl...
  • Už dlouho mě to láká, asi nakonec do toho půjdu. Je dobrý i singl?
    • Děkuji oběma. *4* A klasický multiplayer je něco jako Dayz, Miscreated a (většinou) zabíjení navzájem, nebo se taky plní nějaký příběh? Případně jaká je komunita? Přátelská?
      • to není pvp, jen čistej coop :) Další info si cucám z prstu- ale myslím že se může připojit až 8 hráčů (možná jen 4) a možná se dá i zapnout friendly fire - takže se tam teoreticky můžete mydlit mezi sebou :-D

        Prostě spadnete s letadlem na ostrově (buď sám, nebo s parťákama), a cestuješ se synem. Toho ti unesou podivný mutanti - to je začátek - Mutanti pobíhaj po ostrově, v noci jsou aktivnější - v jeskyni jsou i bossové (ty vylezájí později i na povrch) - na ostrově je spousta záhadnejch míst, jeskyň atd, které prozkoumáš a najdeš kupu jedinečných předmětů (potápěcí přístroj, katanu atd.) které nadále používáš. Plus pár základních věcí si vyrábíš sám. Dál je tam velmi rozsáhlý budovací systém - na youtubu najdeš videa s naprosto neuvěřitelnejma stavbama. Cílem hry je za a) najít syna b) hledat zbytek posádky letadla c)dostat se z ostrova d) a zjistit co se na ostrově děje :)
        • Supr, to zní dobře, diky. :)
      • DeDy
        MP je čistě co-op. Tedy žádná vyvražďovačka hráčů.
        • Díky. :)
    • hral som len ako single. parada. asi 30 hodin mi trvalo, kym som zistil, ze ma hra aj pribeh. a dobry. odporucam.
    • Hra je plně hratelná už vyloženě roky :) updaty jen vyloženě vychytávaly každou možnou chybku a vždy přihodily něco nového :) - plus dodělávali příběh, který spíše klasickou survival hru jen podkresluje - rozhodně žádný epic příběhový zážitek :)

      Singl dobrý je, pokud se člověk rád bojí a rád se lekne, případně se ho tyto projevy emocí netýkají :-D V jeskyních vládne dost ponurá atmosféra a ty zrůdičky vždy rádi nečekaně vyskočí :)
      S kamarádem je to ovšem, jako všechny survival hry, o dost lepší. Zvlášť když se rozhodnete postavit si pořádný tábor, s pořádným barákem a palisádou... to je pak stromů, panečku :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit