Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad to bude mit lokalizace.... hlavne tu ceskou :)
  • co je to iPhone?
  • Hehe, zrovna sem si říkal že bych hru jako je tahle chtěl na fouana.Škoda že zatim jenom iOS.
    Nevíte někdo o nečem na androida?
    • už se na twitru nechaly slišet že na andorid to neplánují, prý zatím androidí tablety nenabízí takový výkon a stabilitu jakou je potřeba na takovou hru...
    • Na androidu se prilis krade, tomu asi tolik psenka nepokvete.
  • Tak hoši, už jen verzi bez wtf drm, ať je to na to cestování se vším všudy...
  • mas pravdu, ja jen objasnoval proc vyvojari delaj kvanta her na ios nez na android... ipad má pro vývojáře příznivejsí podmínky, system je stabylmnější a tím ze je to jeden typ HW a pekne propojen se SW tak to na to mnohem lepe odladěj než na kvanta androidich zarizeni... na ios je až o tisíce více her než na android, sám točím recenze na hry pro ansdroid a ios a na ios je jich dvojnasobek a za poslední cas je tohle už druha exkluzivka co bude jen na ipad... a velkou roli hraje i poměr, vecina androdu je 16:9 což je dobré leda tak do šrotu
    • To neni podstatne, kdyby z androidu koukal penej vejvar, tak vyvojari nedostatky android platformy radi prekonaji.
  • regant
    tak hoši... už jen verzi na Vitu a je to
  • připadá mi ze je to ovládání optimalizované pro všechno jenom pro PC ne
    po několika hodinách hraní si zvyknete to už jste ale na konci :(
    • S ovládáním jsem neměl na PC žádnej problém. Po pár minutách hraní jsem si zvykl, není třeba chyba v tobě než ve hře?
    • Ovládání kamery a házení granátu je...*7* ale na tom tabletu by to mohlo být dobrý, nakonec to není PC tak se s tím musí něco dělat.
    • Měl jsem z toho stejný pocit, když jsem to hrál.
  • Vrook
    Jelikož nemám iPad, tak si nejdřív počkám na nějaký recenze, jak se to hraje na iPhonu a pak se rozhodnu. Na PC jsem se k tomu nějak nedostal. A co se týče hraní na iPhonu.. kdybych měl iPad (uvažuju o koupi), tak budu určitě hrát spíš na něm, ale iPhone neni na hry vůbec špatnej. Což jsem si nemyslel, než jsem si ho pořídil. Předtim jsem měl HTC s Androidem a to jsem (i předtim, než mi praskl display:)) vytáhl fakt jenom, když jsem chtěl psát nebo volat. Nevim, čim to je, ale iPhone používám mnohem víc a příjde mi všestranější. I ty hry jsou na něm alespoň pro mě mnohem atraktivnější.
    • Vrook
      Já když dám ke komentáři mínusko, tak většinou napíšu nějakou reakci s odůvodněním. Takhle já teď nevim, jestli se cejtěj uražený lidi s Androidama, PC nebo iPadama. *15*
  • to stim museli planovat uz od zacatku proto je to tak blby ja se tesim na starou klasiku prevedou do dnesni grafiky
    • No jo člověk nemůže mít vše,starý díly můžeš hrát ale pořád u tohodle druhu her nejde o grafiku
      • to ne a prave to na tom zkazili vojak udela 10 kroku a vystreli nebo vystreli a pak uz neudela ani otocku*8* dmnc, zlaty original kde tahovy system znamenal casovy usek a ne nelogickou blbost poplatnou asi konzolim nebo co
    • Jo tak proto to bylo tak blbý a dojebaný, teď už to dává smysl. Moje největší zklamání minulého roku.
  • tak ještě android časem a budu happy
    • Proc by to proboha delali na android, akorat by meli ostudu. Ani blizzard nedela tu novou hru na android, ... Android tablety jsou spis hracky k nicemu, max na koukani na filmy stim hloupym pomerem stran 16:9, nestabilita a slabej vykon... Ipad je pro takovou hru jak stvoreny a spolehlivy ze ji zvladne bez problemu a stabilne...nemluve o cene, android tablety jsou pekne predrazene, tablety s androidem co jsou aspon tak vykone jak ipad stoji i 14k pritom ipad stoji od 7500
      • regant
        nevýkonné??? ehm tegra ehm
        ve třídě máme Ipad 2, Ipod 4, Iphone 4s, Iphone 5, Ipad mini a Tegra 3 Android tablet
        to je divný, že ta Tegra 3 je nejvýkonnější...
        • On je rozdil vykonu na papiru a v praxi, android sezere dvojnasobek vykonu nez ios, tam kde applu staci dvoujadro musi mitandroid 4 jadra... To vubec nemuzes resit kdo je na papirech vykonejsi, v praxi jasne vede apple i ve kvalite zpracovani her, koukni na real racing 3 na iphone a na samsungu gs3... Je to jak ps 1 vs ps 3
          • regant
            abyste si nemyslel, že jsem nějáký Android user/iOS hater - nepoužívám ani jedno. Je pravda, že na iOS je jednoduší hry optimalizovat, protože iOS má malá skupina zařízení, kdežto Android má každý druhý tablet/mobil. To však nemění nic na tom, že za stejnou cenu mají android zařízení vyšší výkon a občas hezčí (graficky) hry
            • ukaž mi tablet s androidem za 7500, co má výkon jak ipad 2 což je už stará generace, má 4:3, a je stabilní a svyžný.... a zatím jsem neviděl hru co by na androidu byla hezčí, opakuji například real racing 3 je na ios skvost a na androidu hnuj...nemluve o tom že na ios je mnohem více her vuz xcom... měl jsem nexus 7 a bylo to strašné zařízení, myslel sme že to je špatný vtip, vratil jsem ho a nakonec jsem skončil u ipadu a už vím na co tablet je... ipad je ptostě ipad... tabelty s andodem jsou ... no boužel jsou ale ne moc k použití
          • jasně kámo, jasně x))
            • Vrook
              Já tomu třeba nějak extra nerozumim a zastávám názor, ať si každej používá co mu vyhovuje. Tyhlety šarvátky mezi android userama a ios userama mi přijdou fakt nejvíc nahlavu postavený konflikty. A abych teď trošku vykolejil svojí nestranost: když vemu svoje okolí, tak musim popravdě říct, že android useři v něm jsou mnohem militantnější a dokážou na apple nadávat fakt z plnýho hrdla, kdežto Apple userům je android víceméně ukradenej a neřešej to. Ale řikám, týká se to mýho okolí, negeneralizuju to. *3*
              Nicméně je to fakt o zkušenostech. Já mám lepší s iOS na iPhone, kterej mi přijde jako systém mnohem celistvější a víc "smooth", než s Androidem, kterej se mi na HTC neustále sekal a házel různý erorry. Pokud má někdo opačný zkušenosti, tak prostě používá něco jinýho, je spokojenej a dál bych to neřešil.
              Ale dokola se po celym internetu hádat jestli je lepší iOS nebo Android, to je prostě fakt k smíchu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit