Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedicka byla super, ikdyz uz si na ni vzpominam jen utrzkovite

  • cumpi3

    Jako maly jsem, byt s navodem, doparil. Nedavno jsem to parkrat zkousel, ale uz na to nemam nervy ani cas :). Kazdopadne vyborna hra detstvi, dneska to pro me uz neni takova pecka, ta moznost ukladani tomu proste chybi, pokud se tedy clovek nechce ucit kazdeho nepritele nazpamet. Dobre to bylo vyreseno  ve dvojce, clovek mel moznost si ulozit parkrat za misi a pak mel proste smulu :) ...jinak co vase nejoblibenejsi mise? U me, co si pamatuju, tak 1) vybuch elektrarny a 2) Orli hnizdo, coz byla snad dvojmise 

  • x_ander

    Jednička byla naprosto hardcore a patří mezi oblíbené hry. Pořád vyhlížím, kdy se objeví na GoG.com a pořád nic. Dvojku jsem dohrál taky, ale ta mě moc nezaujala.

    Ta nemožnost ukládání byla dost dvojsečná. Na jednu stranu to byl sice opruz, na druhou stranu takové napětí u hry jinak moc nezažije. Nicméně musím přiznat, že poslední misi jsem nedal, tam jsem nakonec po týdnech (!) pokusů použil cheat, protože ta mise byla šíleně dlouhá, nebyla k dispozici mapa (proti všem předchozím misím) a ikdyž jsem se dostal vždycky po půl hodině nakonec, tam mě hned sundal neuvěřitelně rychlý boss. Tady jsem prostě vyměkl :-D

    Ale ten pocit, kdy jsem si vždycky celý den ve škole promýšlel postup misí a už si přesně pamatoval, kde je který voják a jakou má zbraň, to fakt stálo za to.

  • Nehažte hned vidlema, ale jak jsem tak prohlížel ty "gameplay kousky" v traileru, tak graficky hodně oldschool a vypadá to i dost levně. Pokud ale oživí tu hratelnost a budem se opět bát alarmu jako čert kříže, tak sem s tím.

  • chargeBR

    Jedicka byla fakt HC a ke konci uz hazela docela klacky pod nohy {respawn pointy, ultrareflexy bossu}, ale hold to k tomu patrilo...jen to proste neslo dohrat...dokonce i gameplay na YT uz musel ke konci hrac vyuzivat absolutni znalost pozice vsech, ci trosku vybugovat bosse :]

  • No tak to by byla paráda! Píšete že za nemožnost ukládání v průběhu misí si jednička slízla kritiku - u mne to bylo naopak velké +. Ten strach, že spustím alarm byl fakt šílenej :) To by s ukládáním bohužel odešlo..

  • TIRsk
    i'm going in

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit