Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • palcov

    Hm, poslední CoD WW2 (nebo jak se to jmenovalo) byla celkem ok nevýrazná béčková akce. Tím to pro mě asi hasne. Ale já jsem už jiná generace; svoje mladší zájemce si to určitě najde. Pokud to tedy nebude herně úplný propadák.

  • Gulivera84

    To vychazi kazdej rok? Ted byly trailery na Cold War a uz bude zase dalsi....?

    • Aby ne, kdyz se ve vyvoji stridaji tri studia. Jenze drive to proste vydali prakticky hotove a do MP akorat vysly nejake balicky map. Ted to bude v Infinity Ward asi jiny crunch, kdyz se zaroven s vyvojem dalsi hry staraji o Warzone a pravidelne do nej dodavaji obsah.

  • Jediny co me zajima je, jestli tam bude cpt. Price. Jestli ne, tak nekupuju :)

    • BohumilCisar

      Ne, místo něj tam bude nová černošská postava cpt. Floyd. 

  • Tolik neúcty k válečnýmu konfliktu se snad jinde nenajde. Bez nadsázky.

    • Nejen k historii. Na své cestě od rasismu k diverzitě udělali 360° otočku a nyní jsou z nich popírači rasové segregace. Příště bude hra z války severu proti jihu kde neexistuje otroctví.

  • Jack1947

    Hmm, takhle to zní hezky nicméně, Cold war jsem už nešáhl dlouho Warzone jsem nikdy ani nezapl... asi zatím pořídím COD MW2019 páč jsem to ještě nehrál a vypadá to dobře.

    Vanguard je moje oblíbené téma, nicméně nevím jestli to za plnou palbu stát bude😛,

    Zombíky jsem taky nehrál když jsem logicky nehrál už asi půl roku COld war :D nicméně tam jsem četl že zklamání plynule jen z jedné  další mapy. Zombící si toho zasloužili více.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit